bugün

ara geçiş formu harun yahya'nın kuş beyinli cahillere anlattığı yalandan başka bir şey değildir.

evrimde ara form diye bir şey yoktur. bak iyi dinle gerizekalı. evrimde güçsüz olan elenir, güçlü olan ayakta kalır.
bu güçlü olan seçilen ara form değildir. bazı sebeplerden dolayı hayatta kalmıştır.

canlılar ben 1 milyon yıl sonra değişeyim iyice şimdiden ara form oluşturayım demezler.
o anki doğanın değişimine göre doğaya ayak uydururlar. bu ayak uydurma süreci ara form değildir canım evladım.

edit: hala yazıyo şakirt aşağı ya. olum okuyun azcık kuran'ın ilk emri hesabı.

edit 2: infernal sana değil bu yazı aşağıdaki malafatlara genel olarak.
fotoshop olduğunu ilkokul zekasına sahip herkesin bileceği bir korkulu rüya. ayar vereceğim diye rezil olmanın en somut örneği.

bir de evrimciler bu kolpacılığı çok yapıyorlar. insan iskeletleriyle oynayarak bilimsel skandallara yol açmak uzmanlık alanlarıdır.
bir başka korkulu rüya için;

http://vidyotv.com/static...749de4ba6dc969a9216_1.png
geçin dalganızı bakalım. evrim tartışılmaz bir süreçtir.
(bkz: son gülen iyi güler)
Yanlış bir önermedir. evrim varsa karşıtları zarar görmeyecektir. Peki ya evrim yoksa? bu teoriye inananların korkulu rüyası?
(bkz: dinazor taşşaklı kurbağa)

(bkz: çok korkuyorum sözlük)
bazen öyle bir hal alır ki, sadece inanmak gerçeklerden daha tatlı ve basit gelir. hangi gerçek olursa olsun bunlarla yüzleşmek zamanla korkulu rüyaları olacaktır.
Hala anlayamadım o zaman insanoğlu maymundan insana dönüşmeyi becerdi de neden insandan daha üstün bir yaratığa dönüşmeyi denemiyor. Bu bir süreç sonucunda oluyorsa neden bu sürecin etkilerini göremiyoruz, ellerin ayakların zamanla değişmesi, gelişmesi gibi, mesela uçan bir modelde bir yaratık olabiliriz o zaman...La oğlum evrimciler bari siz evrim geçirin şöyle sıçmayan bir şey falan olunda millet gülmesin size...
-yüksek tansiyon.. *
sen maymunken evrim geçiren komşundur. zira, 'komşusu maymunken evrim geçiren bizden değildir.'