1. 1.
    Kıtaların 130-140 milyon yıl önce ayrılması ve her kıtadaki sazanların veya solucanların, bitkilerin vb... o kıtaya özgü değişim göstermemesi.

Balta girmemiş amazon ormanlarındaki yerliler ile Japonya daki insanların arasında dehşetül Cengiz farklılıklar olmaması.

Bir türün zaman, mekan ayrımı gözetmeden değişik zamanlarda değil de aynı anda birdenbire evrimleşmesi. insan ara formu halen izine rastlanmamış bir şey mesela.
    1 -1 ... cok erken oten horoz
  2. 2.
    insanların tarihi kaç milyon yıllıkta o kadar büyük farklılıklar olucak?

bu sorunun cevabı çok basit. aç internete çöl faresi yaz ve normal fareye bak ne kadar fark olmuş arasında? insanda öyle milyar yıl ayrı kalmadı sonuçta japonların coğrafya sebebiyle gözleri çekilmiş işte neyinize yetmiyor *
    ... keyf kahyasi
  3. 3.
    arkadaşım sen aynı tür içinde ne kadar farklılaşmalar bekliyorsun. zaten adı üzerinde "türdeş" canlılar.

farklılaşmaları türler arası aramalısın. bazen bu farklılıklar minimum olur bazen çok büyük.
    1 ... hubel
  4. 4.
    evrim din kadar saçmalamıyordur emin olun. üfledim insanoğlu ortaya çıktı nedir lan?!
    ... taciturnn
  5. 5.
    Ne demek bitkilerin ve hayvanların kıtaya özgü değişim göstermemesi? Patates amerika kıtasına özgü bir bitki mesela ticaretle gelmiş buralara. Aynı şekilde sinekkuşu amerika kıtasına özgü bir hayvan. insan meselesine gelirsek, über bir koşul farkı olmadığı için yerlilerle japonlar arasında aşırı farklar yok. Aynı türün soyu sonuçta, ne bekliyordun vantuzlar falan mı?
    ... coni gunahlar
  6. 6.
    Afrika timsahları ile Amerika timsahları birbirinden ayrılalı neredeyse 150 milyon yıl oldu. Bu evrimin yeter de artar dediği süre.
    Ne fark var aralarında?
    Ben mi yanlış görüyorum acaba. ikisinin de gözleri aynı yerde duruyor.
    ... cok erken oten horoz
  7. 7.
    Yazılanları tek tek okudum hepsi de gerçekten evrimi ya iyi araştırmadan yada gerçekten anlayamadan söylenen boş sözler.
    Sağlam kaynak ve literatür taraması ile bu doğru sandığınız yanlışlardan kurtulabilirsiniz arkadaşlar.
    isteyenlere kaynak önerisinde bulunabilirim.
    3 -1 ... depresif psikolog
  8. 8.
    http://www.webtekno.com/haber/amp/37536

Bu genç kızımız neredeyse 4 milyon yaşında.
    Modern insandan bir farkı yok.
    Evrim yok demek saçma olur ama gözümüzde fazla büyütmek de bir o kadar saçma.
    Tek hücreliden güncel insan formuna dönüşmek aptalca.
    1 ... cok erken oten horoz