1. 1.
  Evrenin benim için neler düzenlediğini görmek için her zaman sabırsızlanırım. Hayatınızın en mükemmel anlarını ille de kendi ellerinizle yaratmanız gerekmiyor. Bunlar aynı zamanda sizin başınıza gelenler olabiliyor. Hayatınızın akıbetini etkilemek için harekete geçemezsiniz demiyorum. Harekete geçmeniz gerek ve geçeceksinizdir de. Ama şunu unutmayın ki herhangi bir gün sokak kapınızdan adımınızı atarsınız ve tüm hayatınız sonsuza kadar değişebilir.

  Evrenin her zaman bir planı vardır. Ve o plan her zaman hareket halindedir. bir kelebek kanatlarını çırpar ve fırtınayı başlatır. Korkutucu bir düşünce olsa da aynı zamanda harikadır da. Makinenin tüm parçaları, siz tam olarak olmanız gereken yerde, tam olarak olmanız gereken zamanda bulunun diye sürekli çalışır. Doğru yerde, doğru zamanda.
  4 ... ivan didaydiyovic
 2. 2.
  1982 yılın da demokrasimize uyguladığı hain cunta planıdır.
  Milletimiz bunlara gereken cevabı 15 temmuzda vermiştir.
  3 ... sosyalist patron
 3. 3.
  Doğru yer doğru zaman akciğer kanserinden tabutta olmaksa katılabileceğim önerme.gidişat o yönde çünkü.

  Film senaryosu değil hayat.ya yaşarsın ya ölürsün.
  1 ... harbiden
 4. 4.
  Asla savaş değil. Yinede savaşa hazırlıklı olmalı.
  1 ... mr forever happy
 5. 5.
  isteğin kadar donanımlı ol. ilahi Kosmos eylem planını değiştiremezsin. Olacakla öleceğe çare yok. Yapıp ettiklerinle Sadece kendi yol haritanı çizersin. Eğer Çok güçlü bir enerji yayıyorsan evrene, Belki seninle birlikte olanlar aynı minvalde hareket etmekle aynı çizgide kalırlar. Fakat senin yanından ayrılınca tekrar farklı yöne kayarlar. Kim baskın çıkarsa diğeri ona tabi olur.
  1 ... gazeloglu
 6. 6.
  evren düşünebileceğiniz en büyük kaostur.

  elinizde bir kese harf olduğunu düşünün. bunları yere döktüğünüzde anlamlı bir kelime dizilimi görmeniz olasılığı yok gibidir. ancak bir tır dolusu harfi yere dökerseniz mutlaka 1-2 kelime ile karşılaşırsınız. büyük patlama evrendeki sonsuz harfleri yere saçmıştır ve biz buradan çıkan anlamlı harf dizilimlerinden birinde yaşıyoruz.

  evrenin planı olabildiğince büyük bir kaos olabilmekti, bunun ötesi değil ve bunu başardı.
  ... ibni maymun