bugün

henüz kimse tarafından görülmemiş olan, bir ihtimal çok uzaklarda yaşayan, belki de hiç yaşamamış olan, belki bir gün doğacak olan kızdır. şimdi biz dünyalılar olarak dünyanın en güzel kızı şudur ya da odur diyoruz, güzellik anlayışımız üzerinde yaşadığımız yer küreye göre evrilmiş durumda. yarın öbür gün başka bir gezegenden bir kız görüp onun bambaşka şeyler hissettiren güzelliği karşısında bayılabiliriz de. belki de o gezegendekiler bu kızı çok güzel bulur fakat kız bize korkunç da gelebilir. öyle bir güzellik düşün mesela. yani güzellik kavramının evrensel anlamdaki göreceliği tamamen değişip keskin bir şekilde tersine dönebilir. belki de bizdeki en güzel kız onlara göre iğrenç bir yaratığa benzer.
Sevdiğin kız. Aşık olduğun kız.
(bkz: dudu peri)
(bkz: evren kim)
Henüz görüşemedik ama birgün işten geldiğimde ayaklarımı yıkayacak biliyorum.
evrene sormak lazım. şaka bi yana güzelliğin on pare etmez bu bendeki aşk olmasa. yani gönül kimi sevdiyse güzel odur.
guzellik anlayisini goreceli degilde artik nesnel ölçütlere göre degerlendirilebilir bir hale getirecek kadar ters düz eden kizdir. malumunuz dunya uzerinde ki hic bir insan su kiz en güzelidir diye ortak karara varamaz. lâkin bu hanim kızımız o kadar saf, masum ve tatlidir ki guzelligin sembolü olur.
Arkadaşlar objektif bir şekilde bakarsak bik bike katılmamak elde değil.

Keşke herkes onun kadar tarafsız olabilse...
Artık sadece o dur.
benim lan..
bilmem kaç ışık yılı uzaklıkta olan kız. sana güzel kelimeler hazırlıyorum, şimdilik kalbimde asılı olan.
(bkz: cara delevingne)
herkesin hayalindeki kızdır. bende dahil.
kim kardashian'dan başkası gelmiyor aklıma. Hem balık etli olması, hem de o klasik ermeni burnu beni cezbediyor.
görsel

en azından şimdilik benim için budur.
Bunlar mı güzel ??

Sizi Şöyle alalım

(bkz: lea seydoux)
tabi ki (bkz: miranda kerr) manyak mısın?
görsel
birden fazla evren varsa, muhtemelen yine de en güzeli bu kadın olacaktır.
görsel
henüz yaratılmamıştır.
şu ana kadar beni gerçekten cezbeten kadın. (bkz: elçin sangu)
henüz doğmadı.. çünkü henüz evlenmedim ve bana baba demedi..
Liv tyler,simone simmons kapışır..floor jansen alır..güzel kadının sesi de güzel olur
Arkadaşlar siz gece gece şakacı mısınız yoksa harbiden bu kadar zevksiz misiniz ben 5 keredr yeniliyorum sayfayı gözlerimi ovuşturuyorum. Gerçekten güzel algılarınız bunlar olabilir mi.
(resim:#1)
henüz yaratılmamıştır.
Yaratılmıştır. Bir denizkızıdır ve ben onu düşlüyorumdur.
(bkz: elçin sangu)

Ya ne olacagidi?