bugün

kızlarsoruyor'dan bir türkiye gerçeği.

bi de çocuğu doğurmuş, iyi ki aldırmamışım diyor..

görüntü
görsel

link : http://www.kizlarsoruyor....birinden-hamile-kaldim-ne

peşin not: kızlar soruyor'da ne işin var, kızlar soruyor okuyan yazar beyanı filan diye saçmalamayın. sanki adam öldürüyoz amk..
Hamile kaldığın kişi kocanı da siksin ödeşin.
bu resmi kaydedip. ne zaman evlilik, hani evlenmiyor musun, düğün yap da bi göbek atalım, evde mi kaldın gibi kafa sikici cümleleri kuranlara göstereceğim. şunu okuduktan sonra kime güvenip de evlenelim amk.
Kocana yılın geyiği ödülünü tak. Okşa alnını.küçük bir buse kondur.
Üzgün surat yapmış bir de amk orospusu. Midem bulandı ya.
iğrenç olay.
Gel de Türkiye de evlen, valla insan dayısından başkasına güvenemeyecek noktaya geldi.
En iyisi dayımla evlenip mutlu bir yuva kurmak.
görsel
belirtmiş mantık evliliğiymiş.

sadece bebeğe üzüldüm.neyin içine doğduğunu bilmeyen bir masum bebek.

çoklu günah nasıl işlenir?

derin güven sarsıcı soru bu.
olay yerinde
kıyafetini düşürmüşsün bacım.
görsel
Kaderime boyun eğdim demiş bir de.

Kaderine boyun eğmemişsin, sen direkt eski sevgiline domalmışsın.

Ulan tiksiniyorum bu insanlardan. Kimseye güvenilmeyecek mi şu sikik dünyada?
(bkz: serin hikaye)
şimdi bütün evli erkeklerde aynı anda başlayan bir ürperti, çocuğu olanlar ise hafiften başladı çocuğu kesmeye, ve hepsinin aklında aynı soru.

-bu çocuk niye bana benzemiyor lan?
Ulan ne haysiyetsiz insanlar var dedirten durumdur. Ya amk madem böyle bir bok işledin neden bunu kızlar soruyor da yazarsın ki bi kere sen kız değilsin şeytansın bide ailesi zorla evlendirtmisde falanda filan ya böyle bir şeyi yaoacak kadar cesursan kaçsaydın o sevgilinle çok mu zordu.
Yaşım buradaki çoğu kişiden büyüktür. Hayatın sana öğrettiği en önemli şey ne desen, kimseyi yargılama, yargılanacak duruma düşersin derim.
O yüzden, yarının ne getireceğini, başımıza neler gelebileceğini, ne tepkiler vereceğimizi bilmeden fazla büyük konuşmamak, insanları ölümüne suçlamamak lazım.
Konusu geçen bayana orospu damgası vuranlara duyurulur.
Senin allah belanı versin ama o adam kendi çocuğum değil diye esirgeyecek sevgisini. Öbür adam zaten önemsese evlilik dışı çocuk sahibi olmaz,o sabinin günahı ne?
Senin olmayan bir çocuğa yıllarca babalık etmek... Adamın belki de sadece bi çocuğu olacak, o da bir başkasından, yazık.
Namusu bacak arasında arayanlara iyi bir örnek sorudur.
Babası sanan kişi bir gün olurda kan gerek olur falan, test yaparlar da anlarsa sen o zaman kaderine boyun eğersin. Orul orul.
seni yargılıyorum orospu karı seni doğuran anan da orul orul bir orospuydu sen de bir orospusun üstüne üstlük orul orul orospu çocuğu olan bir orospusun

inşallah kocan seni götünden siker erol taş gibi kiraz ağacından kamçı yapıp döver orrrrrrrroooospuuuu.....
Nasıl bir iç genişliği, nasıl bir gönül rahatlığıdır bu? Gel de evlen şimdi! Nasıl evleneceksin böyle hadiseleri okuyunca? Mide bırakmadınız be! Allah sizi bildiği gibi yapsın! 2 tane nur topu gibi toz pempe hayallerim vardı. Katlettiniz. Ellerinize sağlık. Toplumdaki güven duygusuna dinamit koydunuz. Kaça aldın bu rezilliği? indirimde miydi? Yakışmış.
dindar sayısının çoğaldığı akp döneminde gerçekleşmiştir.
Büyük konusmak geleceğe yatırım. Ama babasının gercekte kim olduğunu bilmeyen bir çocuk büyüyecek, bir adam kendisine ait olmayan bir çocuğa omurunu verecek. Neresinden tutsan elinde kalır. Allah kimseyi şaşırtmasın..

Bir de birisi şu kadına soylesin hiç bir sır baki degil eninde sonunda öğrenilecek haberler de izlemeyiz umarım habersiz. Yazık.
Vay bee demek ki o türk filmlerindeki "yavrum o senin gerçek baban değil, senin gerçek baban x" repliği hayal ürünü değilmiş dedirten haberimsi şey.
konu açma senaryosu gibi geldi bana, emsali pek fazla artık.
Zorla evlendirenlerin eseridir.

Birinci mağdur o eş çünkü tüyler ürpertici bir ihanetin mağduru, ikinci mağdur o kadın hayatı ellerinden alınmış ve aile kadında bilerek zaaflar oluşturmuş yarım kalmaya zorlanan aşklar hep böyle hatalara sürüklerler, üçüncü ise bebeğinin başkasına baba dediğininden bir haber o sevgili.

Sen kimsin ya? Siz kimsiniz ki evlatlarınız evlenecekleri bireylere müdahale edebiliyorsunuz.
Nedir bu ülkedeki ebeveynlere verilen aşırı yetki?
Ulan zaten cahil değil mi bu adamların hepsi.

Fikirleri alınır. Ama karar daima yetişkin bireyindir.

Bu kültürel zaaflarımız yarattığı, hatta Yarattığınız bir cehennem. Şimdi o cehennemde ateşin etrafında toplanıp lililili diye halay çekin.

Ve kına yakın.

Edit: biriniz de ıspanaklı börek getirsin.

Not: gerçeklerin bir gün mutlaka gün yüzüne çıkma gibi kötü huyları vardır conatın. Yalanlarına asla güvenmemelisin.