bugün

Yaşanılan ilişkinin değerini bilmeye yardımcı olur.

Evet kardeşim paralı olmalı yaşadığın her anın tadını çıkartacaksın bikere.sabahları gündüz tarifesinden 2 misli ücretle olmalı mesela.ayrıca evde beş parasız takılan ev kadınlarına eşleri tarafından istihdam olanağısağlanmış olacakdır.uygulamaya değer bi fikir yinede.
(bkz: resmi orospuluk)
mantıklıdır. sonunda biriken parayla da bira falan alınır. ortak harcanmış olur. *
eşlerin kavga ettiği bir akşam üzeri yaşanılması muhtemel olay.
evlenmeden önce sağlam bir birkimimizin olması gerektiğini kanıtlayan olay.
deftere yazılması muhtemeldir.
mantıksızdır.
ilk talebi yapan, işi görüp ödemeyi yaptıktan sonra ödediği ücretin hesabını yaparsa, ki bu muhtemeldir; parayı geri almak için seks orucuna girip talebin karşıdan gelmesini ve parayı kurtarmayı düşünecektir. bu karşı tarafta da nüksederse çekilmez bir döngü haline gelir. işin ne zevki ne de romantizmi kalır.
türkiye dış borcunun 3 katına çıkmasına sebep olabilecek olay
iyi de kim kime ödeyecek diye düşünülesi durumdur.
-hayrettin hep böyle yapıyorsun.
+tamam verecem dedim, kaçıyoz mu yaa ?
kocasını ıslah edebilmek için yatak odasına kumbara koyan 70 yaşındaki komşuma selam olsun dedirten başlık... ne varsa eskilerde var kardeşim.
(bkz: yumuşak ünsüzlerin benzeşmesi)
(bkz: evde tuvaletin paralı olması)

bu başlığı açan bunu da açar.

zorunlu tanım: kadını, parayla satın alınacak bir mal olarak gören, zihniyet yargısı.
ogs kullanıp gişelerden otomatik gecilmelidir.
he başlık mal gibidir.
ben de sazanımdır. o ayrı mevzudur.
hey barmen bana bir bira, ynımdaki fıstıga bir tekila.
en son ilkokul 2. sınıfta gördüğüm sertleşme problemi. böyle diyince yanlış anlamayın. o zamanlar zaten öyle bir problemim olamazdı. sorun şu; sonu sert sessizle biten bir kelimeye gelen bir ekin ilk harfi sessiz ise sertleşir. öptüm kulak memenden.

tanım: yatağa pos makinası bağlanarak çözülebilecek problem. ay başında hesaplaşılır. bir sonraki ayın sonunu getirmek sorun olabilir belki. ama bir kaç sene sonra da bonusları toplarken hepsinin acısı da çıkarılabilir tek seferde.

yapacaksanız da world card'la yapmayın. aman diyim... (bkz: vadaa)
güncel Önemli Başlıklar