bugün

Şimdi şöyleki Bir çift evlenirken bireyler gözlem altında alınsın nelerden hoşlanırlar ya da nelerden nefret ederler diye analiz edilip sorulsun belki bu boşanma olayları azalır. Gözlem bir sene devam etmeli ama. Flört olayı yetersiz bence.
adayların kendilerine dair yalan söylemeyecekleri kesinleştirilecekse, destekçisi olduğum kampanyadır.
(bkz: biz sizi ararız)
(bkz: Stajyer evlilik kurumu)
Dolaylı yoldan gerçekleşiyor bence biz sizi ararız muhabbeti. işine gelene dönüyorsun işine gelmeyene de zaten bir şey yok.
Kesinlikle katılıyorum. Kişilerin psikolojik ve sosyolojik yönlerinin derinlemesine incelenmesi sonucu karar verilmesi gerektiğine inanıyorum. En azından boşanmaların, bireylerin kendilerini hazır hissetmeden ya da evliliklerini kurtarmak amacıyla çocuk sahibi olmak istemelerinin bir nebze de olsa önüne geçilebileceğini düşünüyorum.
Desteklediğim kampanya.

Kpss 80'den aşağı alan kapıma gelmesin aq.
yine bekarların karı boşadığı boş bir ulu başlığına hoş geldiniz...

t: evliliği oyun zanneden sikko yazarımsı sıçmığı önerme.
aslında iyi gibi gözüküp ama, bizim kültürümüzün, toplumumuzun iyi uygulanamayacağını düşündüğüm, düşüncede kampanya. evlilik, iki kişinin istekleri, tutkuları, karakterleri, aile kültürleri arasında ki etkileşim olayı. ama maalesef bizde üçüncü dördüncü çatlak sesler çok girer araya. olabildiğince çiftin insiyatifine bırakılması lazım. belki de bu kampanya onun için planlanırdı. ama bilemedim.