1. 19.
  karşı tarafın çokça olan güzel huylarını, davranışlarını, sözlerini, özelliklerini, güzelliklerini; yine karşı tarafın tespit edilen bir takım olumsuz(görecelidir) sayılabilecek huylarına, sözlerine, kastlarına, imalarına, dürtülerine değişmemek.

  bu zannımca ana kuraldır. bu kuralı yapı taşı olarak düşünürsek eğer, her şeyi bunun üzerine inşa etmek pek mümkün ve mantıklı olacaktır. diğer türlü yukarıda saydığım gibi vb. sıkıntıları kendinize dert, engel edinirseniz o ilişki bir zaman sonra çekilmez hale gelebilir. buda allah korusun kötü sonuçlara yol açar. o yüzden olumlu yanları olumsuz yanlara değişmeyelim. hayat kısa. sırayla olmuyor bu işler. kimin önden gideceği belli değil. şahsen ben öldüğüm zaman eşim-çocuklarım beni her zaman güzel bir şekilde ansınlar isterim. çocuklarıma örnek-önder eşime de layık olmuş bir adam olarak nefes sayımı tamamlamak isterim. tüm amacımızda bu değil mi zaten.
  7 ... aeneskral
 2. 20.
  Şu yüzyılda, saygıyı, sevgiyi, mantığı, aklı, şefkati ve fedakarlığı her koşulda ve ikili ilişkiler dahil olmak üzre para yönetir. Bu sır olmaktan çıkmış olmakla birlikte hayatın ve günümüz insanlarının beklentilerinin acı bir yansımasıdır. Bu yadsınamaz gerçek insanların hayata karşı şekli ve alışkanlıkları değişmedikçe değişmeyecektir. Bu gerçeği kabul eder yada etmezsiniz bu sizin bileceğiniz iş. Bazı gerçekleri manipülasyona uğratmanız imkansızdır. Çünkü içindesinizdir.
  ... universitemezunuaskdoktoru
 3. 21.
  Sözlükte az zaman geçirmek.
  1 ... girabic peter
 4. 22.
  Aptal ol
  Parazitini mutlu et
  istediğini al.
  -1 ... vexillarius of theodopolis
 5. 23.
  heyecan.
  aşkta heyecan bitmeyince omur boyu gidiyor işte.
  ... domestik ev hanimi
 6. 24.
  tutkulu sekstir. ten uyumunuz yoksa istediğiniz kadar iyi geçinin falan sizi tatmin etmeyecektir.
  ... bel gamzeli erkek
 7. 25.
  sırrı herkes biliyor 3 aşşağı 5 yukarı, hatta google 'a yazsan bile çıkıyor da,
  asıl mesele kimler uygulayabiliyor bunları...
  ... mukukulu
 8. 26.
  (bkz: Üç maymun)
  ... blab