1. 1.
  aq dünyasında evlenirken, erkeğin mesleği kızın mesleğinden daha çok kazanç getirince sorun olmuyor, ama kızın mesleği daha çok kazanç getiriyorsa hep sorun oluyor, bu da kızların egosundan kaynaklandığını düşünüyorum, böyle boktan bir ülkede yaşıyoruz.
  4 -1 ... paul kellerman
 2. 2.
  bazı erkeklerin mutlu olmasına sebebiyet veren, bazı erkeklerinde kaldıramayacağı bir durumdur.
  ... my name is nobody
 3. 3.
  Eğitimini tamamlayamamış bünyelerde sorun yaratır. Bu bünye kadınsa, erkeği parasıyla ezmeye çalışır, erkekse, kadın hiçbir şey yapmasa bile o para adama batar, durduk yere olmadık sorunlar çıkartır.

  Yine de en güzeli kadının çalışıp erkeğin evde oturması. Biraz medeni olun amına koduklarım!
  3 -1 ... lannoldu
 4. 3.
  bunu sorun eden adam varsa öncelikle sağlıklı ilişki yürütmeye engel olan o mantıksızlık abidesi erkeklik egolarından kurtulmalıdır. kadının adamdan daha varlıklı olduğu durumda hiç olmazsa kadının sizi sevme nedeninin paranız olmadığı ortada. yani ilişkiniz para merkezli bir ilişki değil. o yüzden zengin koca avcısı vampirvari bir tiple ilişki yaşıyor olmadığınıza şükretmeniz gerekli. kadından daha varlıklı olsanız, sevdiğiniz kadın sizin zar zor kazandığınız paranızı sömürüp sizi tamtakır bıraksa daha mı iyi?
  1 ... oglan midir adam midir bilemem
 5. 4.
  takılmayın böyle şeylere be. kim ne der ne yapar diye de düşünmeyin. karşınızdaki insan da sizden daha fazla kazandığını yüzünüze vurmayacaksa sevin ve evlenin. bu kadar basit.
  2 ... wobbly