1. 1.
    özellikle sosyal medya köpeği hanım kızlarımızın evlenirken göz önünde bulundurduğu ilk durum instagramda gördüğü evlilikler, düğünler oluyor.

sosyal medyada herkes mutlu mesut olduğundan hanım kızım evleneceği adamı kıskaca alıyor ve en büyük kozunu oynuyor '' bir kez evleniyorum''.

bunu duyan damat el mahkum göt gardiyan kız tarafının dediği her şeye boyun eğiyor. bu boyun eğmedeki sebepler arasında kendi anne babasının yaptığı '' evlen oğlum evlen oğlum'' baskıları da var.

sonuç tabi ki kaçınılmaz. 1 gece için damat kendisi hariç 100lerce kişiyi mutlu ediyor ve kendisini 15 20 yıllık borcun altına sokuyor. hanım kızımız instagramda like yağmuruna tutuluyor. bu likeların kendisindeki karşılığı takdir toplamak oluyor.

kendisinin takipçileri tarafından takdir edilmesi kocasını soktuğu bu durumun yanlış ve etik olmayan bir durum olduğunu idrak edememesine yol açıyor ve kocasıyla girdiği her tartışmada adama hem duygusal hem psikolojik şiddet uyguluyor.

neticede damat kardeşimiz toplum baskısı, reklamlar ve sosyal medya yüzünden toplumdan kayıp gidiyor.

evlenecek damat adayı kardeşlerimi akıl sağlıkları açısından resme tıklamamaları adına uyarıyorum.

evlilikte erkeğin finansal köleye dönüşmesi
    7 -1 ... peacekeeper
  2. 2.
    250 gramın karşılığıdır.
    Körpecik kızı koynunuza alacaksınız. Bir bedeli olacak tabi ki.
    7 -3 ... gina carano
  3. 3.
    ben kendimi köle gibi hissetmiyorum acaba erkek değil miyim? adamlığımı tekrar sorgulattın teşekkürler karşim.
    3 -3 ... evinin beyi cocuklarinin anasi
  4. 4.
    Bu devirde aklı olan evlenmez
    Amk gelinin kardeşine takı vs ne alaka
    Ha gelinin yanında kardeşini promosyon olarak veriyorsalar ne ala ama alakasız yani

Gidin alın bir şişme karı
    Şişirip şişirip şaapın
    Akarı yok kokari Yok

Yemek temizlik vs işleride kendiniz yapın

Ben farzı misal daha 4 sene öncesine kadar evdeki ocağı bile yakamayan biriydim
    Şimdi iş başa düşünce 10 numara 5 yıldız yemek yapıyorum...
    4 ... winnerboy
  5. 5.
    canın istediğinde sevişirken iyi tabi. ne kadar para o kadar seks evladım, baştan düşünseydin. keşke seks bedava olsa.
    -1 ... amgurulugations
  6. 6.
    Bu zinciri boynuna takmaya razı olan hemcinslerimden utanıyorum.
    Karı karı karı diye ölmüşler açgözlüler.
    Bunların yüzünden evlilikler hep ticarete dönüştü
    Feminist lolitalar adamları donuna kadar soyuyorlar
    1 ... lenova
  7. 7.
    (bkz: feminizmin fakir erkeklere karşı kurulması)
    1 -1 ... lenova
  8. 8.
    Finansal sömürü başlangıç, daha sonra da karakteri sömürülecek. Tam bir mankurt olmayı başaramazsa da ele güne rezil edilecek.
    2 ... star tirrek
  9. 9.
    Randevu evine gitmek daha karlı. Ama kadınlar erkeğin bu tarz yerlerde takılıp kral gibi yaşamasından rahatsız.
    1 -1 ... vexillarius of theodopolis
  10. 10.
    parayla mutluluk satın alabileceğini sanan erkekler bunlar işte.
    1 ... nextlevel