1. 2918.
  T. ilişkinin resmiyete girmesi.

  Ya sabahtan beri amcik amcik basliklar entryler yeter AMK gına geldi ya ..
  ... bogey
 2. 2919.
  Yapmak isterim.

  Gözleri ne renk olursa olsun bana her zaman sevgiyle bakan Şevkatli ve sadık geçmişinde ne yaşamış olursa olsun bana yansıtmayan ahlaklı ve saygılı biriyle.

  Ve tamamen o kişinin tamamen içime sinmesi lazım. Böyle olmayacaksa hiç olmasın.
  3 -3 ... hepbirsonbahar
 3. 2920.
  En iyi arkadaşınız olmayan biriyle denerseniz boku yiyeceğiniz bir kurum.
  Ya en iyi arkadaşın olacak ya da en iyi arkadaş olmaya çalışacaksın. Yoksa nasıl olur ya bir ömür?
  Ondan sonra boşanıyorlar işte aşık olduk deyip evlenenler.
  Biriyle hayatını birleştirmeyi planlarken aşk gibi bütünüyle mantığı körelten ve geçici olan bir duygu rehberliğinde karar vermek.. Bilemiyorum.
  3 -1 ... ulu kezbani
 4. 2921.
  ya parayı kim takar? o yari benim gözümden görsen böbreğini satar gene de evlenirsin. aslında evlilik teklifi edip sonra evet derse intihar etmeyi düşünüyorum. zirvede bırakacam.
  1 ... gbuepfh
 5. 2922.
  Insanoglu aç gözlü. Hatunun ilki ol, düzenli cinsel hayat yaşa , e belli ki seviyor da maddi destek de oluyor,evlenmekte istiyor. Yarın ayrılsan daha iyisini mi bulacaksın? Sorun ilki olmak değil ayrıca. Şu sıra evlenip ,boşanmakta gayet sıradan şeyler. Bu kadın ikiyüzlü, sadakatsız olsa tam tersi seni sömürür, aldatır, terk ederdi. Niye böyle kadınların kıymetini bilmek yerine üstüne bir de terk etme planları yapıyorsunuz anlamıyorum? Bu sadece psikolojik. Yarin o sana tekmeyi koysa aşk acısı çeķersin . Özlersin.
  5 ... uzak diyarlarda evli barkli
 6. 2923.
  güzel bir aday çıkarsa neden olmasın dediğimdir.
  ... eu4 is not an easy game bro
 7. 2924.
  sorumluluk gerektiren hede.

  ayrıca yazar arkadaşın durumu psikolojik değil menfaatçilik. arkadaş duygusal bir şey hissetmiyor ancak madden desteklendiği için her şey yolundaymış izlenimi sunuyor karşı tarafa. zararın neresinden dönülürse kardır diyor ve çekiliyorum.
  ... tifobakteri