1. 1.
    evlenecek çiftlerin olası bir boşanma durumunda ütü bende halı sende gibi maddeler içeren aşkı ve sevgiyi hiçe sayan anlaşma.
    5 -1 ... doksanüç
  2. 2.
    evlenen kişiler arasında güvenin olmadığı belgeleyen antlaşma.
    5 -2 ... ze(k13
  3. 3.
    sıcak bakanlara "evliliğin kendisi bir sözleşmedir ve tek şartı karşılıklı güven sonucuna çıkan sonsuz sevgiye bir ömür bağlı kalacağına yemin etmektir" cevabını vermek istediğim kağıt parçası.

ally mcbeal boyunca her türlü çeşidi işlenerek bütün dünyaya ne kadar normal olduğu empoze edildi. avukatların gözünden bakılırsa bir ekmek kapısıdır.
    3 ... roy mustang
  4. 4.
    yapanlara madem böyle bir şey yapıcaksınız ne diye evleniyosunuz yazık günah değil mi? diye sordurur doğrusu...

olan şudur ki bazı insanlar aşk ve evlilik gibi kutsal şeyleri kirletmektedir ve evlilik sözleşmesi tam manasıyla bunu kanıtlayan bir ''belge''dir...
    2 -1 ... selmagezinir
  5. 5.
    jennifer lopez'in zamanında ben affleck ile imzaladığı sözleşmedir
    1 -1 ... j butterfly
  6. 6.
    evliliğin bir müessese(!) olduğunu düşünenlerin gerekliliğini savunduğu, boşanırsak şu senin, bu benim gibi maddeleri içeren, teklif eden tarafa parçalanıp yedirilmesi gereken saçmalık.
    3 ... yasak merve
  7. 7.
    (bkz: çıkar evliliği)
    (bkz: hande ataizi)*
    3 ... shyer
  8. 8.
    iki ucu boklu değneğin resmileştirilmiş hali.
    şimdi neden gerek vardır böyle bir sözleşmeye? kişiler birbirlerine güvenmiyorlarsa o zaman neden evleniyorlar? insanlar madem aldatmayacağından bu kadar emin, o zaman neden imzalamaktan kaçınıyorlar o belgeyi? eskiden evlilik sözleşmesi mi varmış? o zaman insanların evlilikleri nasıl sürüyormuş?
    şiddetli bir şekilde batı hatta sınırlandırmak gerekirse hollywood özentisidir vesselam.
    3 ... asiti kaçmış kola
  9. 9.
    _en baştan söyliyim..ben erkeğimi aldatırım.sadakat dediğin köpeklerde olur.
    _canım isterse barıma da giderim, rakımı da içerim, gece dışarı da çıkarım.istediğim saatte gelirim veya hiç gelmem.
    _bulaşık, çamaşır, ev işi vs. bilmem ve sevmem.erkeğim yapsın isterim.
    _seni seviyorum fakat bu diğer erkeklerden vazgeçeceğim anlamına gelmez.allah türlü türlü erkek yaratmış.
    _yemek yapmam ama yapana saygı duyarım hemen yerim.
    _küfürü severim ama erkeğime ettirmem.
    _sık sık alış veriş yapmak isterim. bir giydiğimi bir daha giymem. hemen çöpe atarım.
    _böyle iğrenç bir dünyaya asla çocuk getirmek istemem.vücudum bozulsun da istemem.ayrıyetten aseksüelim.erkeğimle aynı yatakta yatmam.
    _misafirden hiç hazzetmem.
    6 -4 ... bettyblue
  10. 10.
    mal ayrılığı ve şampanya kovası
    1 ... dirrrtyroars