bugün

ilk izlediğimde anlamıştım.

olay bir kadın ile erkek arasında geçiyor(gülmeyim sikerim belanızı).

neyse abi, adama talip geldi derken kadın belirdi. iki tarafta özelliklerini isteklerini açıkladı, açıkladı ama 1 tanesi bile uyum sağlamıyor derken paravan açıldı ve e bir çay içelim!!! amk bu kadar olmaz ya 'bedava çay' için neyse daha fazla konuşamam, teşekkürler.
loca dedikleri yerde oturanların tamamı, maaşlı sigortalı elemanlardir. elbette ki rol kesecekler. işleri bu. program reyting aldığı sürece varlar ve bunun için herşeyi yaparlar.
Doğrudur. Gerçekten evlilikten tiksinme sebebimden biri de budur. Evi var mı? Arabası var mı? Parası var mı? Saraylarda büyümüş sanki pezevenk.
Çünkü programlar başarısız ve amacından uzak.

Uzun zamandır evlenen kaç çift gördünüz ki.

Yalandan bi flört uydurup 3 gün sonra reytinglerini arttırmak için saç baş kavga halinde geri geliyorlar.

Orda hiç kimse evlenmez ben size söyleyeyim.
adının (üstüme yapıcan mı) olarak değiştirilmesi gereken programdır.
Havadandır o, artık esiyor.
Ne zaman evlenicem ben seda abla ya. Evlenmek istiyorum ben artik. Bu gibi yakarislari duydukca adamin psikolojisini bozuyor lan.
doğrudur.

bu ne lan?
görsel

adam resmen bilinçaltını döküyor. koca koca insanlar...
Gerçekten 7 kere evlenip boşanmış birinin evlilik programı sunması ne kadar absürtse o programa katılanlardan okadar absürt.bazen komedi programı diye bakıyorum aman yarabbim sözlüğün kalitesine hiçç laf etmeyelim.