1. .
  toplum saglıklı yasaması, duzgun ve akıllı bireyler yetistirmesi için, duzgun bir aile kavramının olması gerekir. bunun için ise, evlenecek insanların guvenilir, ve esine ailesine sadakatli olması gerekir.

  oysa, pek cok evlilik kurumu daha en başından sakat baslamaktan gunumuzde. bunu sebebi insanların, evlilikten once sevismeleri ve sevismeleri icin olusturulan ortamlardaki gunahkar hareketler.

  dedigim gibi bir evliligin saglam olması icin bireylerinden birbirlerine sadık olması gerekir. evlilikten once pek cok gonul iliskisinda bulunmus, bu nedenle evlendigi daha ilk anda, kocasına-karısına sadık degilde, onceki gonul ilişkilerini dusunen insanlar evleniyor. sonuc ise tamamıyla husran. 3-5 yıl idare edebilselerde, eslerinden ve ailelerinden baskalarını dusunmeleri bir sure sonra ihanet olarak geri dönüyor.

  ve tabi ki bu insanların cogunlugu evlilik oncesi cinsel ilişkide bulunuyorlar. erkekler, en dusuk ihtimalle genelevde kadınlarla iliskiye giriyorlar. kızlar ise evlilik zamanı 'zar' diktiriyorlar.

  ve tabi ki erkekler, eşlerinden başkalarını düşünüyorlar. o cok meshur rus fahiselerle birlikte olmanın hayalini kuruyorlar. rus fahişenin hayalini kuran bir erkek ne kadar ailesine sadık olabilir? peki daha en basından kendini bakire olarak tanıtan bir kadının ilerde ne yalanlar soyleyebilecegini nereden bilebiliriz?

  sonra guvensizlik. bosanmalar. psikolojik problemli cocuklar. ve bu cocuklarında ailelerine ve evlilik kurumuna guvenleri kalmıyor.
  1 -1 ... syme
 2. .
  imam nikahı, serbest zina bunu gösterir.
  ... selia