bugün

Ruspudur.
evlilik dışı cinsel ilişki ile, kucaktan kucağa, ya da vajinadan vajinaya son sürat atlama birbirinden ayrılmalıdır.
aynı şey değildir.

ancak keşke mahremleri sadece eşler görse.
bazı şeyler daha kutsal olsa.
(bkz: #36398454)

Şu entari 60 artı almış sözlükte inanılır gibi değil. Herkes mi öfkeli?

Tamam bunu ben eski hesabımdan yazmışım ama oldukça sert ve yanlıs şekilde ifade etmişim. Ne bu öfke ya.

Şimdiki fikrim; kendisi bilecek olan kızdır. Umarız tercihlerinde çok seçici olur. Fakat yine de ben tasvip etmem. Saygılar.
isteğine verir karışamazsınız. bekaret beyindedir.
Şöyle bisi var sen erkeksin am istiyorsun o da kız yarak istiyor al gülüm ver gülüm sikıntı yok.
Üzüldüğüm kızdır neden böyle bir şey yapıyor diye sordurur. Kadının asil olanı evlenip anne olmaktan geçer. Benim için kıymetli kadın olan budur.
Kendileriyle hali hazırda hiçbir bağım veya bağlantım bulunmasa da kızdığım, küstüğüm, gücendiğim kızlardır.

Özellikle bu benim ülkemin kızıysa...

Kullanılmak deyimini sevmem ama sanırım yol oraya çıkıyor gibidir.

Muhtemelen sonraları öfkeyle anacağı bir erkeğin bedenine dokunmasına izin vermiş olacaktır. Belki de pişmanlıkla hatırlayacaktır bir çoğu bu tecrubeyi.

Kadın naiftir. Güven duymaya eğilimlidir. Çünkü En çok guven duyabileceği bir erkeği arzular. Bazen bu gibi istekleri yüzünden de hataya düşer.

O sebeple ne olursa olsun evlenmeden yaşamasınlar bu gibi şeyleri. Evlendikleri adam hakkında da en ufak bir tereddütlerinin olmamasını temenni ederim.
bir laf vardı: "el benim elletirim, bağ benim belletirim, kime ne?"
sevişmek için evlilik şart değil. ancak günü birlik takılmak, daha penisinde/vajinasında önceki partnerin ıslaklığı kurumadan bir başkasına atlamak gibi cinsel ilişkiler sorgulanmalı bence.
başlığı açan adam sadece kendi düşüncelerini söyleyip bıraksa imiş keşke, bu nasıl tehditkar, bu nasıl ataerkillik, bu nasıl küfürbazlık, işte bu adamlardır kadına işkence eden işte bu adamlardır evde sövüp döven, adam düşüncesini bile küfürsüz söyleyemiyor. ve ettiği küfrün eylemeni daha önce hiç yapmamış bu adam ? gerçekten komik... neyse gelelim konuya, herkes resmi olarak sevişmek zorunda değil, bu bir içgüdüdür hemde çok güçlü bir güdü, doğuştan var olan bize bahşedilen bir şey, çoğalmak ve hayatta kalmak, evlilik dışı ilişki gayet tabiidir, namus kavramını çıkartırsak bu kültürden emin olun ki daha namuslu bir toplum göreceksiniz. seks arzudur. erkekler olarak her gün seks düşünürüz değil mi ? hatta isteriz, şimdi olsa şuan... ama kadına gelince orospu demek çok kolay değil mi ? bizim toplumumuz iki yüzlüdür, erkeğin orospusuna çapkın, kadının çapkınına orospu derler..
cinselliği toplumsal normlara bağlamaksızın yaşayan özgür ruhlu kız/kadındır.

(bkz: zina etmek özgürlükse özgürüz ikimiz de)
"El-alemin" ne düşündüğü ile ilgilenmeyen kişidir.
bu kıza orospudur diyen, motordur diyen herkes otuzbire devam efendim. bakirim dersin yolda başkasının hatuna bakarsın hayvan gibi. size ne abi milletin uçkurundan. sizin manitanız yapmadığı sürece sizce sorun yok.
''bu zamana dek sustum sustum ama yeter! ''

bunun başına bişi gelmiş belli
toplum kurallarının tam listesini alabilir miyim üstadım?
heryere baktım bulamadım.
9 yaşında çocukla evlenmek,hırsızlık yapmak,kediye köpeğe tecavüz etmek,kuran kurslarında erkek çocuklara,elin karısına kızına hallenmek yazıyor mu merak ettim.
Evlilik dışı cinsel ilişkiye giren erkekle aynıdır. Tabularınızından kurtulunca insan olun azcık kadınları bu kadar aşağıladığınız yeter.
senene benene herkeşin hayatına kimse garışamaz o o şekül geyünür ben bu şekül geyünürüm emma benden uzak allah a yakın olsun.
Toplum kuralları erkekler için de geçerli mi peki?
Zina yapan aids kadındır.
patlak olmayabilir. belki sadece dillenmiştir.
Götümün toplum kurallarına uymayan kızdır.

Siz göt göt kural uydurun biz de ona uyalım diye mi geldik dünyaya aq.
Kendi düşüncesi, kendi tercihi kimseye yargılama hakkı düşmez. Freedom , özgür kız.
türbanını takıp annesinin dizinin dibinde entry giren kocasının altına koyun gibi yatacak 3 saniye sonrasında da uyuya kalacak kızlara ya da kız taklidi yapan saplara dert olur. çünkü onlar asla bu şekilde hayatlarını yaşayamayacaklar.
Zevk alırken yazık etmiştir kendisine. Durumun"Allah affetsin"dir.
Kesinlikle seküler bir aileden gelmektedir. özellikle babası atm bekçisidir. içine seslendiğinizde yankı yapabilecek kızdır. ortalama dört senelik bir fakültede üç yüz civarı erkekle birlikte olmuş olması kuvvetle muhtemeldir.
her yattığımızla nikah yapacaksak ooooo diyen kızdır.