bugün

terörü nerede bitirmiş, esad'a terörist dediğin an abd ve israil'in yanına düşüyorsun zaten ticaret ortakların da onlar, fırat'ın doğusunu kim nasıl pkk'dan arındıracak? buradaki olay ise tam komedi. taciz ve tecavüz serbest, zina yasak.
bunu yasaklarken frijitliği ve iktidarsızlığı da tek celsede pozitif ayrımcılıkla boşanma sebebi yapan yasağın da çıkarılması gerekir. artı maddi manevi tazminat davaları içinde %100 kusur sayılmalı cinsel yetersizlik durumu.
Zaten yasak lan. Allah 1400 sene önce yasaklamış moruk.
(bkz: muta nikahı)nın önünü açacak yasaktır.
alayınız gaza gelmişsiniz salak salak konuşuyorsunuz..hele şu salyalarını akıtan bi kesim var cinsellik toptan yasaklansa da kimse sevişemese diye uman..tam komedi

evli kişilerin başkasıyla olan birlikteliğini yasaklayabilir şuanda devlet ancak..ki o da cumhuriyetin başından beri olan birşeydi..buna cezai yaptırım uygulayabilirler..

reşit olan iki bireyin karşılıklı rızayla birbirinde kalıp sabah akşam sevişmesine bir bok diyemez devlet benim gerizekalı çomar kardeşim..

senin kızın ilerde başkasıyla sevişse tepkin ne olur diyen süperzekalı orospu çocukları türemiş..kızıma ben terbiye veririm sevişip sevişmemesi kendi iradesinde olur devlet karışsa da karışmasa da birşey değişmeyecek..ot da yasak bu ülkede,üniversitede içmeyen denemeyen var mı?

nasıl özgüvensiz orospu çocuklarısınız siz ya..siz kendinizi tutun sevişmeyin kimse size birşey demiyor..ama sizin asıl korkunuz ne biliyor musunuz? ilerde evlendiğim karım ya başkasıyla sevişmiş olursa,benden gizler de anlayamazsam,geçmişindeki seviştiği insanı unutamazsa? sizin bilinçaltınızdaki bütün endişeniz bu,devlet yasaklayınca herkes ak pak olacak sanmanız da nasıl bi gerizekalı olduğunuzu gösteriyor..

ha ikinci seçenek de,ben asosyal,eli yüzü düzgün kimseyle sevişemeyen vasıfsız bir ergenim o yüzden millet de sevişemesin..derdiniz bu da olabilir..

iki ihtimalle de siz özgüvensiz orospu çocuklarısınız..işin dini safsatalarını falan geçin..devletin de insanların yatakodalarına giremeyeceğinin de farkına varın..50 yıl sonra belki,ama şuan anca avcunuzu yalarsınız
Önce öpüşmeyi sevişmeyi elleşmeyi oynaşmayı fingirdeşmeyi özendiren, kimin eli kimin cebinde belli olmayan, kimliksiz kişiliksiz terbiyesiz edepsiz ahlaksız senaryolu şu rezil dizileri bi kaldırsınlar. Arkasından komple sosyal medya elden geçmeli.

Yemin ediyorum gençler kendiliğinden düzelir. Medyanın pezevenklerinin yanında bizim insanımız zemzemle yıkanmış kalır. insanımızın ahlakını bozan medyadır. Hükumet bu konuda zavallı ve acizdir, aciz.
Siz bilmezsiniz de bu ulke de zina yasasi vardi. 2006da yersiz bulunup kaldirilan.
Sırada evlilik içi cinsel ilişki yasağı olduğunu düşündüren saçma yasak.

Düdüt;
Oha lan, eksilere bakınca ülkede tek sorun evlilik dışı cinsel ilişki sanırsın.

Görevi kötüye kullanmak engellensin. Misal rüşvet alan bir devlet adamı aldığı ispatlanınca hem hapse atılsın hem de ciddi oranda para cezası verilsin.

Eğitim sistemi yeniden ele alınsın ve bu başıbozukluğa son verilsin.

Saatler normal seyrine geri dönsün ve artık çocuklar gece vakti sistemi bozulmuş okullarına gitmek zorunda kalmasınlar.

Adalet sisteminin selameti için üzerindeki baskıya son verilsin.

Vsvs diyeceklerine gelmişler benim taşak geçişli entrymi eksilemiş çomarlar.

Eşiniz veya sevgiliniz size hayır desin de sekssiz kalın e mi.
Yasaklandığı taktirde daha çok dikkat çeken talep gören bir durum olur. Yasak meyva misali.
Ne işe yarıyacaksa.
kadınlarla erkeklerin aynı ülkede yaşamasının yasaklanmasına doğru uzanan durum.
süleyman demirel in bir sözü vardı,kerhaneleri kapatalım da vatandaş bizi mi sevsin diye.bence devlet dikkat etmeli bu konuda.
yakında çocuk tecavüzü hariç iki cinsiyeti birbirine yaklaştıran her türlü eylemi yasaklayacaklar zaten bu sübyancılar.
kendinize yasaklayın geri kalan kesim sizi ilgiilendirmez bence ? iki tarafında isteği doğrultusunda gerçekleştiği sürece hiç bir sıkıntı yoktur.
Sokakta, parkta öpüşen koklaşan, aynı evde kalan veya toplaşan kızlı erkekli gençler için çıkacak düzenlemedir. Hep beraber görürüz ilerleyen zamanda.
Yasaklanan bir şeyin daha ilgi çekici hale geldiğini 100 yıldır öğrenememiş kuşbeyinli turnusolu gibi başlık.

Nasıl olacak peki? Kamera mı takacaklar hepimizin evlerine? Ya da her gelen gidenin şeceresini mi tutacaklar kapıda? ihtimal, bunlar birbirlerini yemiş olabilirler mi denecek? Nedir tam olarak kafanızdaki ütopik senaryo?

Bunun nasıl olabileceğini george orwell yıllar yıllar önce 1984 kitabında yazmıştır. Siz pek okumayı sevmezsiniz, uçkurdan başka derdiniz yok ama yine de öneririm. Ha, o kitaptaki gibi bir dünyada benim yaşamaya niyetim yok, sizi bilemem.
birilerini bu suçla isnat ettiklerinde ispatı gerekecek.
bu ispat işini olur olmaz herkesin tanıklığı ile kabul ederlerse ortalık karışır ve herkes birbirini zina ile suçlar, şahidim der.

eve sucu gelecek, hoop polis kapıda mı belirecek?
N'aapiyorsunuz siz bakiim?
tamiiir?
ne malum?
yeminlen.
tutuklayın ikisini de.

fiili olarak uygulanması/yaptırımı nasıl mümkün olacak anlayamadığımdır.

bu arada, duruma karşı olduğumdan değil, beni bağlamaz, beni allah ın kanunları bağlamış zaten, kuldan bana ne.
"istismar yasası çıkacaktı ama cehape destek vermedi" olarak lanse edilecek yavşaklık.

hani mal bi milletiz ya, unuturuz hemen... ne demişti reyiz; "idam yasası meclisten geçsin onaylarım". bakıyoruz reyiz, iktidar partisinin genel başkanı oldu. ama konu hakkında tık yok hâlâ!
bu olay, istismar hadisesinin alenen istismar edilmesidir.

düşünmek lâzım, bu iktidar neden çocuk istismarının önüne geçmek için adım atmıyor. sürekli bir bahane bir bahane...
konu çocuk tacizleri ile beraber gündeme getirilmiştir cumhurbaşkanımız tarafından. iyi de çocuk tacizi diyoruz biz, yanına erişkinlerin sevişmelerini niye karıştırıyorsun. çıldırmamak elde değil.
evlilik dışı cinsel ilişkinin yasaklanması neye engel olur ? Ne faydası var ?
ne kadar geri zekalı bi hükümetimiz var ya. millet sevişemediği için tecavüz ediyor zaten. bakın taciz tecavüz haberlerine hepsi cinseliğin bastırıldığı memleketlerde meydana geliyor. adam köyde sevişecek kimseyi bulamıyorda gidip eşeğe kerkiniyor. insanların sevişmesini sağlamak yerine sevişmeyi engelemeye çalışıyor.

2-3 sene önce bir haber okumuştum. prag da engelilerle sevişmesi için devlet gönüllü arıyordu. vizyondan vizyona gel.

Bu bir ihtiyaç arkadaşlar su gibi ekmek gibi. Sevişmezsen sapkınlaşırsın.
Yasaklayamazsınız, sevişçez.
Valla Diyanete en fazla vergi Meyhaneler ve kerhanelerden geliyor bu yasağa en başta imamlar karşı gelir.
Zinanın Gayri ahlaki olmadığını iddia eden varsa çıksın konuşsun. Sadece dini değil ahlaki ailevi kültürel bir mesele karşısında devletin tutumunu değiştirmesi niçin bu kadar çok yadırganır olmuş anlamak mümkün değildir. Herkes piçlerden şikayetçi ama kimse zinaya karşı önlem alınmasına yanaşmasın öyle mi? Bu ikiyüzlülüktür.

Akşam sayın erdoğan da "bu konuda ab yüzünden hata yaptık" diye itiraf etti. Evet zina hükmünün anayasadan kaldırılması büyük bir hataydı. Fakat daha büyük hatalar var. Zinaya götüren sebepleri ortadan kaldırmazsanız bu işin ipinin ucunu sadece kanun yoluyla alamazsınız. Milli eğitim şart. Milli kültür öğretilmeli ve yaşanmalı. Medeniyet tanımı değişmeli bu ülkede artık. Medya ve magazin zinayı özendirmektedir. Şöhret diye nitelendirilen şahısların hayatı milletin gözünün içine sokulmaktadır.

Zina, medeniyet değildir. Asla olamaz. Ahlaka mugayyir ne varsa önce devlet eliyle düzeltilmelidir. En büyük sorumluluk devlete aittir.
Eğer güdüler yasak dinliyorsa siz de milletin hakkını yemeyin demek istediğim saşmalık. Evet saşmalık. Şaşmalık da olabilir.