bugün

e ben milli olcaktim ?
insan insanı siker mi hiç? ayıp.
'evilik dışı ilişkinin vergiye bağlanması'...
zinayı yasaklayıp,müftülere resmi nikah kıyma yetkisi verilmesi.

hmm birileri kendi çapında şeriatçılık oynuyor ama cumshot olur o iş.

hadi bizi geçtim egzoz,rulman,köpek siken parklarda birbirlerine oral seks yapan yobazlara anlatamazsın bu durumu.
görsel
benim seksimi yasaklayacak hükümet daha kurulmadı.
Yasaklasın bile o işi yapmak isteyen bir yolunu bulup yine yapmasını bilir. Bir sürü yasak olan suç var fakat bu suçların işlenme oranı artarak devam ediyor. Herşeyden önce eğitim seviyesinin yükselmesi lazım.
Dünyanın en saçma şeyi. Lan yasaklanma olsa nolur olmasa nolur. Yasak diye değil yapmak istedikleri icin yapılıyor ve yapılmaya devam edicek.
"zina ile ilgili düzenlemeyi de yapmak suretiyle tacizler, vesaireler, bunları aynı kapsam içerisinde değerlendirmemiz lazım" demiş.

Hacı abi senin bi şeyi değerlendirmemen lazım. Değerlendirecek donanım yok çünkü sende.
Yasaklanmasın diyenler bacısından başlasın kıpss

Aynen amk keli bi sen akıllısın. Amına koduğumun primatları. Sizdeki beyni kuşa taksak kuş ters uçar.
(bkz: beyler susun deli konuşacak konuş deli)
katıldığım önerme. bir hadis i şerifte bir toplumda zina artarsa o yerin halkı, belaya maruz kalır diyor ey müslüman kardeşim, evet.
akp tarafından kaldırılan uygulamadır.

zinaya ceza ta cumhuriyetin ilk gününden itibaren vardı. konuyla ilgili son engelleri akp kaldırdı.

o zaman neden kaldırdın, şimdi neden gündeme getiriyorsun?
Doğrusu bu değil mi zaten?

Bu değil tabi aq. Ben istediğim kızı sikmek için senden izin mi alıcam, hırt?
olması gerekendir. zina istemiyoruz ulan.
sarılmayı, öpüşmeyi seks sanan zavallıları da gördük. üniversitede kızın en fazla bunları yapıyor diye düşünüyorum. daha fazlasını yapıyorsa bize ne git başka yerde zırla.
Çok saçma. O kadar şey halledildi bir insanların cinsel yaşamı kaldı.
cinsel ilişkiyi, sadece karşı cinsi ile yaşayanlara yönelik bir yasaklamadır. zira hukuken bu ülkede halen damacanaya, köpeğe, eşeğe, ve ne yazık ki çocuğa yönelik cinsel saldırılar bu yasaklar kapsamında değerlendirilememektedir.
Allah yasaklamış uymuyorlar.
Hükümet yasaklayınca mı uyacaklar.
yaklaşık 1420 sene önce yasaklanmış bir konu nasıl güncel bişeymiş gibi ele alınır, bugünkü dersimiz bu arkadaşlar.

nam-ı diğer zinadan en çok mağdur olan taraf kadınlarımız iken nasıl oluyor neye dayanılıyor da en çok yine kadınlarımız karşı çıkıyor şaşırıyorum.
Gayet yerinde bulduğum karar. Toplum düzeninin korunması için öncelikle ailenin korunması gerekmektedir. Bu tasarı türk aile yapısını koruyacaktır.
iyi olmuş. ben yapamıyorum, o halde kimse yapamasın.
Devlet her bekara en az 4 karı verirse olabilecek durumdur.
tabi canım bence de.

hazır müftülere nikah kıyma yetkisi de verdik, kılar muta nikahını, çatır çutur halleder işini, önce boşal, sonra boşol boşol boşol.

tabi böyle olmalı. islâma uygun usullerde.
seçim arifesinde çomarları gaza getirmek için ortaya atılmış gerçek olması imkansız bir plan. şimdi bu mallar gider "aa bak zina yasak olacak" diye tekrar akp'ye oy verirler. var böyle insanlar hakikaten ülkede. artık dinin kitabın kullanılacak bir tarafı kalmadı tabii, avrupa'ya posta koyma evresini de geçtiler, sıra zinaya geldi bu amınakodumun yarım akıllılarını ayartmak için. şimdi terörü bitiriyorlar, yarın yine kalkıp teröristleri içeri sokarlar oy toplamak için. kısır döngü de devam ediyoruz.