1. 1.
    sen kalk evlilik danışmanı ol, ondan sonra kendi söküğünü dikeme. bir nevi başarısız diyetisyen ufuk vakası.

haberin linki; http://www.habervaktim.co...i-ucuncu-kez-bosandi.html
    5 -1 ... sevgilim ben manyak oldum
  2. 2.
    en başarılı danışman evlenip boşanmış olanıdır. zira eşekten düşmeden anlayamazsın eşekten düşeni.
    bence danışma için seçilecek en doğru adrestir kendisi. yaşayarak öğrenmiş, tecrübesini paraya çevirmiş. daha ne olsun.
    4 ... thelma
  3. 3.
    artık kendisine daha fazla danışılmaması gerektiğinin anlaşılmasına neden olan boşanma silsilesidir.
    1 -1 ... kartalbey
  4. 4.
    üçüncü denemeden sonra danışman olacak bilgi birikimini edinmiştir.
    3 -1 ... teflon
  5. 5.
    (bkz: dediğimi yap yaptığımı yapma)
    3 ... asuregibisurat
  6. 6.
    (bkz: dinime küfreden müslüman olsa)
    1 ... spaniard
  7. 7.
    (bkz: kelin merhemi olsa başına sürermiş)
    buna danışan evlilerin vay haline.
    1 ... dis guclerin oyunu
  8. 8.
    Annemin diyetisyeni 120 kg dı. 2 sene beni tedavi eden psikiatrist son 1 senedir bana yazdığı ilaÇları kendisi kullanmaya başlamış. Çoğunlukla boşanma davalarına bakan bir avukat arkadaşım boşanmak üzere. Olabiliyor sonuÇta böyle şeyler.
    2 ... flat head
  9. 9.
    "kelin merhemi olsa kendi başına sürer" sözünü hatırlatan ve kocalarını denek olarak kullanan danışmandır.

arada ki sevgi/saygı bittiyse o evlilik de bitmiştir. danışmana gitmek taraflar açısından sadece zaman kazanma çabasıdır.

artık geri dönüşü olmayan yola girilmiştir, kastırmanın faydası yoktur, ipler iyice gerilmeden, başlandığı gibi dostça bitirilmelidir.
    2 ... aspekli
  10. 10.
    (bkz: yaşam koçunun intihar etmesi)
    1 ... varlikdanyoklugagitmek