1. 1.
  evet güzel bir sorudur. evliyim ama metresim var ve günah olmasın diye ona da imam nikahı kıydım. tam garsoniyer olarak tutuğum dairede işi pişirirksen polis geldi bastı. nasıl çıkarız bu işin içinden ağalar?
  3 -6 ... ecinni
 2. 2.
  imam nikahının geçerli olabilmesi için etrafındaki kişiler tarafından bu nikahın bilinmesi, bunun duyurulması gerekir.

  Senin nikah tutmamış.
  9 ... super helix
 3. 3.
  tamam iki tane de arkadaş bulduk şahit olarak. çevremizdeki arkadaşlarda biliyor bu durumu. anlayacağınız baya baya imam nikahı kıydık yani.

  şimdi geçerli bir imam nikahımız var. evet, soru şu;

  kapıya dayanan polise ne diyeceğiz?
  2 ... ecinni
 4. 4.
  Ülkemizde imam nikahı yapılması resmi nikah olmadan yasak ve nikahı kıyan şahıs(imam) cezaya tabidir. Yani imam nikahlılar da her türlü zinada sayılmak durumunda olacak tc ye göre. Ayrıca yasalara bakmasan da dini açıdan imam nikahını eşten gizli yapamazsın eşin rızası olmak zorunda ikinci imam nikahı icin.
  2 ... bono
 5. 5.
  velev ki eşimin de rızası var bu duruma, biliyor yani ama garsoniyer olarak tuttuğum dairenin yan komşusu polise şikayet etmiş, yan dairede gürültülü seks yapıyorlar, zina yapıyorlar diye.

  evet hukuki çözümü nedir bu işin?
  -4 ... ecinni
 6. 6.
  Troll başlık değil zira bu ve buna benzer şeyler yaşanacak bu ülkede. birlikte göreceğiz. herkese hayırlı zinalar efenim.
  -1 ... ecinni
 7. 7.
  Zinadır.
  -1 ... cileksultan
 8. 8.
  Hatunu kapan kondomuna uydurur.
  1 ... thelma
 9. 9.
  Günümüzde nişanlılik gibi ya da daha rahat olalım kafasına girerek imam nikahı yapılması imam nikahıni itibarsiz hâle getirmeleri imam Nikahınin özünü değiştirmiyor.islamdaki yeri resmi nikâhla aynı mantığa dayanan bu nikahı bi kesim kullansa da hakikat biliniyor.
  1 ... irradiance
 10. 10.
  buna da "eşlerin rızası var" diye bir madde eklersin oldu bitti. 3-4 artık allah ne verdiyse.

  (bkz: küçüğün rızası) rıza önemli (!)
  1 ... klimanjaro