1. 1.
    o zaman git kendini siktir amk pezevengi demek istiyorum. Sen de belli kurallarla algilarla genel kabullerle büyüdüğün icin götüne malafat girmemiş daha. Kendini kasma millete düşüncelerini aşılayana kadar git kendine çaktır sanane amk kızın iliskiye girmemesinden.

Belki de troll başlığı ama olsun yine de yazayim.
    34 -6 ... jamiryok
  2. 2.
    Yapan orospu değildir yapmayan Kezban değildir.

Değer yargıları olabilir, kendini sevdiği insana saklıyor olabilir.

Diğer taraftan ufak bir zarın onun için önemi yoktur, birisinden hoşlanmıştır belki de hoşlanmamıştır, ama nasıl ki erkeğin cinsel ihtiyaçları varsa kadınların da var.

Her iki tarafta bizi ilgilendirmez ilişki içinde oldukları insanı ilgilendirir.
    64 -9 ... ulke bana hazir degil
  3. 3.
    eh, kız kardeşine en acilinden birini bul o zaman. olum her türlü fikre saygı duymayı öğrenemediniz ag
    22 -6 ... limanizmir
  4. 4.
    günümüzde bulunması zor sahip olması imkansız aldatması kolay bir hanım efendı tipi işte.
    1 ... snooker
  5. 5.
    yaşayamadığı şeyleri sonradan yaşamaya kalkıcak olması facia bir durumdur. bastırılmış duygular sessiz deniz gibi bir gün aniden dalgalanır. kapalı kafaların içinde çok şey yatar. böyle tipler günümüzde çok.
    6 -14 ... gorkemizgii
  6. 6.
    Temizdir temiz birini hak eder.
    29 -14 ... selia
  7. 6.
    kendisini müstakbel kocasına saklamış, namuslu kadındır. ha yapmadı mı? orospu değildir.
    6 -2 ... major league horse
  8. 7.
    Garip bir beyandir.

Yazarlari tenzoh ederek söylüyorum. Kimse ustune alinmasin.

Fakat bu tezi savunan ancak bir orospu cocugudur.

Bakin kufur etmiyorum.

Bi kisi bunu savunuyorsa, ya anasinin gecmisini biliyir ve olayi meşrulaştırmak istiyordur.

Yada kendisi boyle bisey yapmistir, onu meşrulaştırmak, vicdanini rahatlafmak istiyordur.
    13 -4 ... eskilerden kim kaldi
  9. 8.
    sıradan bir kadındır. kendi isteğidir, seçeneğidir.
    7 -1 ... cenkiss
  10. 9.
    kapalı duyguların arkasına sığınmış bir numaralı gelecegin kaşarıdır . kezban karıları seviyor gibi gözüken erkeklerde bir numaralı dürzü tipidir her ahlaksızlığı yaparlar müslümanım der yobaz adam bozuntusudur.
    2 -18 ... gorkemizgii