1. 1.
    Hep ayni seyleri yapip, hep ayni yerlere gidip, hep ayni rutine bagli kalinmasidir. Arkadas tamam hersey iyi guzel hos ama neden bogulacak gibi oluyorum bazen ben ya? Hicbir problem yok. Bir dedigimi iki etmiyo. Para desen para, ev desen ev, araba desen araba var. Biz insanlar hakkaten nankoruz sanirim.
    2 -2 ... dr harleen quinzel
  2. 2.
    Herşeyin beraber yapılmasından dolayi olabilir. insanlar birbirlerinin özerk hayatına saygı duyup bireysel vakit geçirebilmeli bana kalırsa. Bir fikir sadece. Yoksa bekarım ben...evleneyim de kocamin bana verdiği arabadan sıkılayım.
    3 -1 ... tontirikyanak
  3. 3.
    aşık olmadığınız insanla evlenmişseniz bunlar olur.
    3 ... mgks
  4. 4.
    Sürekli mutlu aksiyonlu bir hayatı olan insan mı var dünyada. Sürekli keyif aldığın şeyleri yapsan o da rutine binince sıkıcı gelicek zaten. Ölçülü yaşamak lazım herşeyi tüketmeden o zaman sıkmaz.
    2 ... black labell
  5. 5.
    https://www.hizliresim.com/e05kv27
    3 ... pete porter
  6. 6.
    rutine baglanan hersey bir sure sonra bayar. evlilik de buna dahil. o yuzden rutinden kacinin. surprizler yapin. arada sirada tipinizi degistirin. hep ayni adam/kadin olmayin. mumkunse yeni maceralara atilin. yeni bir sehire/ulkeye tasinmak gibi.
    baktiniz olmuyo inceldigi yerden kopsun. *

edit: inceldigi yerden kopsun ifadesi ekonomik ozgurlugu olan bireyler icin. yoksa kirin dizinizi oturun asagi.
    2 ... niye boyle ki
  7. 7.
    He tabi inceldigi yerden kopsun. Nerden bulucam ben boylesini bi daha. Artik baysin baymasin idare edicez bi sekilde. *
    1 ... dr harleen quinzel
  8. 8.
    14 yıl oldu ben hala bayılmadım.
    3 -1 ... para var huzur yok
  9. 9.
    Swinger yapılma sebebidir.
    1 ... gina carano
  10. 10.
    ya çok kadın hiç kadınmış insan çok gezince de bıkıyor ben evlenicenm ciddiyim inanmıyorsunuz biliyorum ama koskoca ebu fesat bile evlenmeye karar verdi. pii.
    ... ebu fesat