1. 1.
  kendi kalene gol atmaktır.
  4 ... gizli ozne
 2. 2.
  buyuk bir risktir. uc kisiyi birlestirecegi gibi uc kisinin amina koymasi ihtimali de vardir.

  6 puanlik mactir.
  6 ... der meister
 3. 3.
  doğacak çocuğu daha en başta yakmak demektir. geleceğini bitirmek, tıpkı eşler gibi onu da mutsuzluğa mahkum etmektir. temelde bencillik yatar ki annelik hissiyatıyla bütünleşen bencillik ne kadar tehlikelidir siz düşüne durun.
  ... sapka yapamayan cuheyla
 4. 4.
  çok güzel bir olaydır. hatta eliniz değmişken iki üç tane daha yapıp , yavruları isteyen eşe dosta verebilirsiniz. kedi yavrusu mu kardeşim bu?
  1 ... guzunamca
 5. 5.
  evlilikte yapılacak hataların en başında gelir. çift sorunlarını çözmek yerine, bebeğin dünyaya gelmesinden kaynaklı daha da fazla stres altına girer. haliyle tartışmalar, kavgalar artar. bu durumda olan yine çocuğa olur. konuşup çözebiliyorsanız sorunlarınızı öyle çözün, olmuyorsa da boşanın.
  5 ... elma kurdu
 6. 6.
  evliliği bitirmek için çocuğunu öldüren angutlar da çıkabilir bu tür durumlarda karşımıza. doğaldır sonuçta insandır, ne yapacağı belli olmaz, mantığı anlaşılmaz, akıllıdır delidir, troldür, maldır falan herşeyi yapabilir.
  1 ... zemberek yılanı
 7. 7.
  sinema sektorunun biz siradan insanlara asiladigi sagliksiz yontem.
  -1 ... ben hep 17 yasindayim
 8. 8.
  doğan çocuğun hayatının içine etmektir. çocuk büyüdükçe anlayacaktır evlilik için kullanıldığını. maalesef bizim insanlarımızın evlilik kurtarmak için en fazla kullandığı yöntemdir. ama boşuna kandırmaktadırlar kendilerini. bir gün dönüp baktıklarında geçmişe, anlarlar yaptıkları hatayı. bir yalan içinde boğulup gitmiştir yaşamları. ne eş eştir artık ona ne de evlat evlattır. işin aslı, sebebinden muzdariptir. battıkları yer gene aynı bokun dibidir.
  1 ... artemisa
 9. 9.
  (bkz: evliliği kurtarmak için savcıdan çocuk yapmak)
  ... yes comment
 10. 10.
  konuşacak hiç bir şeyi kalmamış çiftin, konuşacak bir şeyleri olsun isteyip çocuk yapmasıdır.
  ... bagdagul