bugün

Balayından sonra güzel bir yanı kalmaz. Ömrünüz boyunca sabah kalkıp aynı yüzü görürsünüz.
Edit: O eksileyen evlenememiş yazar. Evlenme sana önerim.
Edit 2: Evet dedikten sonra bolp diye şişip kilo alan hatundan hiç bahsetmiyorum.
"hazırlan bu gece çok güzel şeyler olacak" buraya açıklık getirmek isterim.

getirdim;

http://hizliresimyukle.co...uzel-taraflari_752567.png

edit: yüklediğim resimler yerine bu öşek çıkıyor (bkz: yatını katını sikeyim zall ben gidiyorum)

görsel
Paylaşmak, destek olmak, ve yalnız olmamak.
http://galeri.uludagsozlu...el-taraflar%C4%B1-752566/
Herşeyin olanla herşeyi olmak.
Doğru seçim yapıldıysa tabi.
rutine bağlamazsanız güzel gidebilir. ama eninde sonunda rutine bağlanacaktır ve kaçınılmaz son.
makarna , yumurta , pilav gibi yemeklerden kurtulmaktır.
doya doya sevisebilmektir.
bilen bulan gören varsa bana da söylesin...
Evli arkadaşların, akrabalarin yanında evde kalmış akraba kızı gibi boynu bükük durmazsiniz.
Evlenen dininin yarısını kurtarmıştır , geri kalanınıda kendisi kurtarsın . Hadis i şerif
oğlum ve bana ba ba ba ba demesi..
Yoktur.
Evliliğin güzel tarafımı olurmuş be olsa biz evlenirdik.
aidiyet duygusu. aile kavrami guzel sey.
Evlenilince öğrenilecek güzelliklerdir..

Çevremdeki örneklerden gördüğüm gadarıynan her şeyi güzeldir..

iki ayrı hayatı birleştirmek..
Dünyaya küçük küçük bebeler bırakmak..
Hayatı yaşanır kılmak...
Sevmek, sevilmek..
Paylaşmak..
Destek olmak..
Aynı sofraya oturmak..
Dizi-maç kavgası yapmak..
Misafirliğe gitmek-misafir ağırlamak..
Ve daha bir sürü şey...

Bekar kalıp napıcaksınız la evlenin..
Kredi kart borcunu kocanın ödemesidir.
benim için kulaktan dolma eğlencelik eylemlerdir. evlendiğin kişiye göre değişen detaylardır. evlenmiş olmak için evlendiysen, hiçbir halt güzel değildir ya erkek ya kadın çeker bir tarafı debelenir durur, akşam bir ooo eğlence tamam bitti. aşık olduğun kişiyle evlendiysen, havanında mükemmel olduğu bir cumartesi gecesi ( pazar tatil sonuçta) dışarı çıkmak gezmek tozmak varken, evde oturup onunla bakışmak, yemek hazırlamak, temizlik yapmak, çarşafları değiştirmek, perde asmak bile güzeldir. hatta onunla kavga etmek bile güzeldir. sevdiğine kıyamaz insan, öper koklar barışır. aşkla her şey güzeldir. parasızlık bile.
(bkz: evlenince her istendiğinde karımızı sikebilmemiz)
Sağlıklı ve düzenli Sekstir.

Hepsi bu.
ölünce kurtulacak olmaktır. onun dışında güzel bir tarafı maalesef yoktur. olduğunu iddia edenler için söyleyecek sözüm de yoktur.
Aşama aşama ölmek bir anda değil.
Çocuk sahibi olmak.
Gomleginin utulenmesi. Tabi kalk kendin utule diyen bir kadin olmazsa.
Surada yazan kisilerin kaci evli acaba amk? Birakinda evli olanlar entry girsin ogrenelim.

Henuz evli olmadigim icin bilmedigim taraflardir.
bu devirde, aklı başında, ekonomik özgürlüklerini eline almış, kültürlü, eğitimli iki bireyin evlenmesi ve bu evliliği sürdürmesi benim açımdan takdire layıktır..

bunun dışındakilerin çoğuna farklı gözle bakıyorum ve nazarımda hiçbir değeri yok..

her ne anlatırlarsa anlatsınlar..

yukarıda örneğini verdiğim bireyler, dünün evlilik kapsamına giren hemen her şeyi evlenmek için bir gereklilik olarak görmeyen, kendi başına güzellikle çözebilen bireyler..

zira esas bu devir, gerçek aşk ve evlilik devridir..

yukarıda örnek verdiğim bireyler için yine tab ki de..

yoksa oğlu, kızı düzene girsin yok bilmemne diye 3. dünya insanı kafasıyla hala evlendiren ebeveynler mevcut..

edit: sonuç itibariyle, evliliğin güzel tarafını -bilemedi-..