bugün

Kimsenin mutlu olmaması arkadaşlar... ikisinin de hali itten beter.
muhtemelen kısa vadede doğru olabilmekle birlikte, çok da genellenmemesi gereken bir önerme.
gulumsememe sebep olan ifade. iyi bakalim peki, oyle olsun.
Evlenip de bekar halini özlemeyen arkadaşım yok. külliyen yalandır.
muhtemelen doğrudur. her şeyin başı düzenli seks.
hangi ülkede mutlularsa. kuyumcu, mobilyacı ve beyaz eşyacı gibi dış mihrakların oyuna gelmeyin. 2023 ten sonra zaten evlilik kalkar. ne kadar evli erkek arkadaşım varsa nerden evlendim diye feryat ediyor, şimdiki akılları olsa evlenmezlermiş. hatta yenice evlenecek bir arkadaş saç kıran oldu stresten. bu ülkede evlilik mantık hatası var. erkekler güzele kızlar paraya baktıkça birde ver mehteri batılı adetleri, arap adeti işte herneyse bizim kezo ve kamiller herşeyden birşey araklıyor. şimdi kız diyo ama ben bir kere evleniyom şımarıklığı damat sanki 365 gün 6 saat saat başı evleniyoda. sonra patlat krediyi saçma sapan insanlara hava atacam diye gösterişe aban oo azizim o evlilikte mutluluk ne arar. şimdiki aşklar naylon para güzellikle alakalı. bekarlık sultanlık haa ben enayiyim 100 150 bin harcarım olmadı faşit kanunlar karşısında eşim hep haklı olur birde boşanırken domalırım diyorsanız bilemem. haa kızlarda şiddete uğrarım 5 yerimden bıcak yer aldatılırım. çocuğuda bana itelerse kabullenirseniz amenna. gidin gezin tozun lüks araba alın hobi edinin üniversite okuyun. içinizde ne ukte varsa yapın da. zaten her türlü pişman ölecez bindefamı geliyoz dünya ya.
inanmayın olum,kurtuluşunuz varsa gözünüzü seveyim derim bak.belki bu entry otobandan önce son çıkıştır gençler ...welcome the hell
Yok öle bişey.
Boşanmış biri olarak pek çok yönden yanlışladığım teori.

Bekarım ve mutluyum.

Evliydim ve mutsuzdum, zaten mutlu olsam neden boşanayım.
Beleş sex lan bu boru mu.
Değişken bir durumdur. Evlilerin mutlu olmasının sebebi bir taraf diğer taraftan daha baskı ise mutludur. Bekarlarda her yeri birbirine denk olduğu için free .
istedikleri zaman öpüşüp ilişkiye girebiliyorlar, tabi daha mutlu olacaklar amk.
boş inanç. yaşasın özgürlük, yaşasın kız evisizlik !
inanmadığım başlıktır.
boşanmamak için rol kesen bir kısım var. siz azınlıktaysanız mutluluğunuz daim olsun efendim.
ikisini de denemiş olanların en mutlu olması.
Çok şükür.
evlendik göte geldik bekarlarında başını yakalım yalanı.
Bir bekar olarak Biyik altindan gulumsememe sebep olan yalan.
evliler bekarları kıskanıyor olmasın amk.
Boşanan birinin mutluluğu yanında esamesi okunmayan mutluluktur. Miş gibi yapmaktır.
dulların da hepsinden daha mutlu olduğu gerçeğini örtmez.
aşk evliliğiyse elbet.
15 yıl bekar ve yalnız yaşamış biri olarak doğru olduğunu düşündüğüm iddia.
Şener Şen'in "çıplak vatandaş" filmi misali para kazanmak için uğraşır durursun. Hele benim gibi kendi işini yapan biriyseniz maaşınız yoktur, geçiminiz o ayki performansa bağlıdır. Orospu çocuklarının nazı, kaprisini çeke çeke ülkenin bürokrasisi ile boğuşa boğuşa 3 kuruş kazanırsın, 1'i masraflara gider, 1'i vergi olarak gider, diğer 1'ini eve getirirsin, eşin ev hanımı ise ve o da benimki gibi müsrif iseo getirdiklerin daha gelmeden havada erir, gider. Sen hep dübüründen solursun, geceleri, wc'de falan hep napıcam parayı nerden bulurum diye hesap yaparsın, hasta olsan da performansın hep üst düzey olmak zorundadır, metrobüste sinek gibi sıkışır biryerlere yetişmeye çalışırsın, vs vs vs.
Ama kapıyı çalarsın, 3-4 yaşlarındaki çocuğun seni karşılar, kucağına atlar, maymunluk yapar. işte o anda iyiki evliymişim dersin.
Evliliğin bekarlığa karşı artı yönleri:
1-Yalnız değilsindir, birşeyler paylaşabileceğin insanlar vardır.
2-Çocuk.
3-Düzenli sex hayatın vardır. Emmanuela ya da eskort peşinde koşmazsın.
Bekarlığın artı yönleri:
1-Kafanı dinlersin, istediğini yaparsın.
2-Çocuk mızmızı kafanı şişirmez.
3-Ekonomini kendin kontrol edersin, başka bir insan sürekli sana kara delik açmaz.
görsel