1. 1.
    yeni maceralar peşinde koşan kadındır. yüzde doksan evliliği mutsuz gidiyordur. yoksa eşi ve çocuğu olan bir kadının sözlükte ne işi olur? vakit geçirmek için, tartışmak için vs. gibi saçma sapan mazeretler uydururlar. pabucuma anlatsınlar. günümüzde insanlar çalışmaktan ailelerine vakit ayıramamaktan yakınıyorken bunlar sözlüğe nasıl vakit ayırıyorlar? belli ki ya yeni bir sevgili ya da pompacı aramak için buradalar.

edit: başlık fena ses getirmiş. belli ki lafı tam gediğine koymuşum.
    4 -15 ... uykusuz baykus
  2. 2.
    ne yaptığı kimseyi ilgilendirmeyen kadındır. iyice ahlak bekçisi oldunuz amk yerinde.
    13 -3 ... petrauskas
  3. 3.
    Sadece yazı yazmak istiyordur.

Ya şurada nick ile yazı yazıyor insanlar, kadın olup olmadığı bile belli değil, hemen abazalık yapıyorsunuz.

Ya sanane kardeşim. Velev ki yeni macera arıyor, o bile seni ilgilendirmez.

Bi rahat bırakın be.
    12 -4 ... rosadolujoee
  4. 4.
    Biri bana seslenmiş. Siz hayırdır? Size ne milletin medeni halinden. işten güçten, evden, eşten, çocuktan yorulup azıcık kafa dağıtmayalım mı biz de? Napalım ölelim mi?
    25 -3 ... cupcake jemma
  5. 5.
    Gayet normaldir. 6 tane çocuğum var, onlara da sözlük hesabı aldım.

Çocuklarım ileride 11. Nesil olarak ezilmesinler diye hepsi 3. Nesil hesap. Ulu sözlük gibi ilim, bilim, irfan yuvasında yazıp okumaları bonzai çekmelerinden iyidir.
    17 -4 ... 11 haziran
  6. 6.
    kocasını aldatma riski taşır her daim. insanoğlu her daim büyük lokma yemiştir ve büyük konuşmuştur. evliliğin ilk yılları efelenen insanlar yıllar geçtikçe yerini soğukluk, standart ve başka mecralara kayma durumuna bırakmıştır.
    sözlükte bunun için biçilmiş kaftandır. yüzlerce erkekten mesaj demek yüzlerce alternatif demektir. içlerinden biri mutlaka kafasını kurcalayacak, birisi mutlaka beğenisini almaya başlayacaktır.

çok tehlikeli çok.
    3 -6 ... duygusal masturbator
  7. 7.
    evli ve çocuklu olup sözlükte yazan erkeğin karşıtıdır.
    5 -1 ... monk of monkmountain
  8. 8.
    Benimdir. Kaynanam ve kocam hakkındaki entrylerim epey beğeni topluyor çünkü.
    12 -2 ... loveneverdies
  9. 9.
    Vurduruyordur. * yazmak istemedim ama kendimi tutamadım.
    1 -1 ... enkidu1986
  10. 10.
    aradığı şey bellidir.
    1 -4 ... 333444555666777888999