Karısı boynuzlarıyla kapılardan geçemezken, saçlarını süpürge edip bu denyolara yemeğini suyunu eksik etmezlerken, aynı zamanda çocuklarla da ilgilenip manen çökmüş bir vaziyette iken kocası gelip burda kızlarla fingirder, karıya kıza methiyeler düzer, sözlük kızlarının fotoğrafları başlığında cirit atar...

Yazık ya. Tiksiniyorum bunlardan. Evliyseniz gidin feyste takılıp amcalarla çanak okey oynayın.

Edit: başlığını günde 10 defa uplatmaktan karısıyla çocuklarıyla ilgilenmekten aciz evli beyler tepkili. *
Uzayın kardeşim. Yallah.
varmış öyle deyyuslar evet, duyuyoruz sağdan soldan.

hatta karıya kıza yanlayanları bile varmış ama günahları boyunlarına tabi.

kimseyi zan altında bırakmak istemem.
Hep kadınlar kadınlar kadınlar ee peki erkeklere ne denmeli? insanları bu kadar basit yargılamayın. Aslında insanın fikri neyse zikri de odur!
iŞSiZ GÜÇSÜZ OLMA iHTiMALi YÜKSEKTiR.

EVLi ADAMIN BURADA NE iŞi VAR AMK.
ilerde evlenirsem ben olabilirim. Karımda şifremi bilir, benim hesabımda takılabilir. Ayıplı başlık gördüğünde gözlerini kapatmak şartıyla, evet.
çoluğunun çocuğunun rızkını sözlükte karı kızla yiyordur.
Tiz kellesi vurula,yağsız kazığa oturtula.
Hayırdır sizi mi skyorlar evli erkekler sözlüğe girince? Evli olunca sözlüğe girerken kontrol mü var? Hayır sonunda bunu eleştiren birinizi denk getirip ashkar ın adamının faqbadi ye uyguladığı muameleyi uygulayacam az kaldı. Zorla kaşınıyorsunuz.
yav arkadaşlarım artık şu zihniyetinizden vazgeçmenin zamanı gelmedi mi? Bir insan evlenecek kadar totosuna güveniyorsa aldatmaya da totosunun yememesi gerektiğini bilmeli. Sözlük aldatma-aldatılma yeri değildir.
çocukta yaparım kariyerde sloganına benzemektedir.
ıslak odunla dövmek lazım.
Bildiğim kadarıyla burası tinder tarzı bir yer değil.