1. 1.
    arda'nın berkay'ın eşine sarf ettiği söz. adam evlendi hâlâ abaza amk. evet

http://www.sondakika.com/...arda-turan-bana-11317872/
    6 ... kafam bir milyon
  2. 2.
    O değil de insan neden arda gibi biriyle evlenir ve çocuk yapar. Neden ya. Hayır tonlarca parası dahi kurtarmıyor bu adamı. Ben en çok buna takılıyorum. Bu adam evli ya ıy.
    6 ... hepbirsonbahar
  3. 3.
    Bu arda sırf üstüne yapışan abaza sıfatından kurtulmak için evlendi mk zaten karısı da parası için onla evlendi alan memnun veren memnun ama bu nedir mk sinirdisi edin gereksizi.
    2 ... patronum
  4. 4.
    yürüyen barzonun ortaya çıkan son icraatidir. zamanında o sarı kız ile birlikte iken "fazla seks yapmaktan futbol oynayamıyor sakatlanıyor" dediklerinde infial olmuştu öyle iş mi olur türkiyenin yıldızına iftira atıyorsunuz diye. eee bunlar ne şimdi öyleyse oğlum ? nefes alan her kadına yanaşıyormuş adam.
    9 ... mel mel bakan gibson
  5. 5.
    Caner erkin bunu beyendi asdsds.
    1 ... mey sayisi
  6. 6.
    caner'in intikamını alıyo kendince. keko la bu.
    ... saldirayterk
  7. 7.
    evli olmasan seni kaçırmazdım çok güzel kızsın
    8 ... true
  8. 8.
    Hadi kızın evli olduğunu bilmiyordu, kendisinin evli üstelik karısının hamile olduğunu da mı bilmiyordu? Bu ne iğrençlik bu ne kepazelik ya.
    10 -1 ... essy
  9. 9.
    Bu letgodan bize eşya veren teyzenin bana söylediği söz galiba. Biraz değişiği "oğlum var seni oğluma alayım mı?" demişti teyze bana.
    2 -1 ... kovalao
  10. 10.
    arda denen koca kafali comari zerre sevmem ama yahu ne var la bu cumlede kiyamet kopuyor amk?

ne demis adam yahu, evli olmasaydin kacirmazdim seni demis...

bir tane kezban yuzunden az kalsin kan govdeyi goturecekti amk.
    4 -24 ... wake up neo