bugün

yabancı fantezisi olan erkektir. herhalde kezban eskortla işleri olmaz dimi?
eskortlar da yaşasın ve şeker yiyebilsinler mantığındaki erkektir. insanca yaklaşmıştır olaya.
türk kadınının "tanıştıktan itibaren yatağa giden" süreçte zorlu engeller çıkardığını varsayarsak, evli bir erkek de bu süreci o kadına ayıramayacak pozisyonda olduğundan, parası neyse veririm kafasını yaşaması gayet doğal ve sağlıklı olanı.

siz gerçekten bir türk kadınıyla tek eşli bir şekilde bir ömür tamamlanabileceğini mi düşünüyorsunuz?

siz gerçekten o kadar eğlenceli kadınlar olduğunuzu mu düşünüyorsunuz?

siz gerçekten bir erkeği boğmadığınızı mı düşünüyorsunuz?

ben ilişkilerin her daim ilk zamanlarını severim. uzun süren ilişkilerde türk kadınlarının dinozora dönüşmesine hiçbir zaman engel olamadım. o yüzden ben parasıyla işini gören hikayedeki beyefendiye saygı duyuyorum.

geberin.
Arayış içindedir,parayı verip aradığını bulmayı ummaktadır.
en basta mutsuz bir evlilikle baslar aldatma.
hareketsiz, duragan, yeniliklere acik olmayan ve heyecanini kaybetmis bir evlilik erkeklerin adrenalini yuksel iliski aramasina sebeb oluyor.
eger evlilik bu noktaya gelmizse biz kadinlarin da cok payi var.
evlilikte cok ketum olmamak, bazi seylere acik ve esnek olmak lazim.
tabi bunlarin hic biri aldatilmayi mesru kilmiyor...
sıkılmak, darılmak, umduğunu bulamamak yada sex konusunda istediklerini yerine getirememesi.
(bkz: vay heyvan ogli heyvan)
karısı tatmin etmiyor olabilir ama gidipte zina yapması hiç hoş değildir.
Türk kadını beceriksizliğindendir.
Küfürü hak eden şerefsizin tekidir inşallah yakalanır.
Doğrusunu yapan erkektir. Cinsel anlamda eşiyle aralarında asamadiklari cinsel tabuları aşmak için bu yolu tercih edebilir. Ki bu da kimse bilmediği sürece evliliğin devamı konusunda yardımcı bile olabilir. Zira bizim Türk kadını henüz bu olgunluğa erismemistir.

Hem kendisi bazı konularda taviz vermez hem de adamın bunu başka kapılarda aramış olmasını kabullenemez.

Ben evet diyorum.
ağaç dalları kiraz ile doluyken manavdan parayla alan erkektir.
karısına parayla yaptıramadıklarını yaptıran erkektir. evet.
vip kişidir.
yatağa bile eskortla.
korunmak mühimdir.
evdeki traktörle hız yapamayandır.