bugün

evli oldugunu bildiginiz kişiyi capkınlık yaparken yakalamak.

bir yere giderken genç olan * amcanızı görmeniz, yanına gitmeniz, amcanızın garip davranısları, akabinde bir kadının gelmesi amcanıza ''hayatım kim bu?'' demesi sizin dumur olmanız, olayı caktırmamaya calısmanız, amcanızın utanması, kıpkırmızı olması, hızlıca olay yerinden uzaklasmanız, 5 dakika sonra amcanızdan mesaj ile ''amca baba yarısıdır unutma'' demesi sizin ''noluyor lan yoksaa'' demeniz olayı kapatmanız, amcanızın her türlü isteginizi yerine getirme süreci, bundan keyif almanız ve amcanızı takip etmeniz bunlardan biridir. *
eğer evli olan tanıdığı kişi, kendisini çaplınlık yaptığı zaman ya da çapkınlık yaptığı bir an yakalarsa diye düşünmesi ve, ''yürü be koçum, kim tutar seni'' diyerek o mekandan uzaklaşması en akıllıcası olur.

not: ama tabi bu bir şerefsizliktir.
şantaj sebebidir.

yüklü miktarda para alabilirsiniz. kutlarız zengin oldunuz. gidin parayı çatır çatır yiyin.
kendinize örnek alırsanız; ileride eşinizin: "Yakalayacak başka bir halt bulamadın mı?" diyeceği, evliliğinizi sonlandıracak durumdur.
(bkz: kötü örnek dedikleri bu işte)
hatta bunların bir de genç erkekleri de işe karıştırmak isteyen modelleri vardır ki evlerden uzak. ulan şerefsiz, kuzeniyle evlisin çocuğun, bi de onu da çapkınlığa götürmek ha? tiz hadım edile.
size yakalanan tanıdığınız tarafından; ertesi gün işyerinize hediye paketi içinde nişantaşı'ndan alınmış "Giorgio Armani marka italyan bir gömlek ve kravat" gönderilmesini sağlayacak olan durumdur. ** *
aynı duruma düşme ihtimali nedeniyle, görmezden gelinmesi gereken bir hadisedir.
şantaj malzemesidir..
adama yada kadına istediğinizi yaptırabilirsiniz. öl deseniz ölürler.
keşki bi tanıdığı yakalasam.
mide bulantısına sebebiyet verir.
insanları ancak dışarıdan kendilerinin izin verdiği seviyede tanıma imkanı bulabildiğimizden ve kimselerin görmediği ve bilmediği anlarda birbirlerine olan davranışları yada hataları nedir bilemeyeceğimizden aldatan eş mi suçludur, yoksa aldatılan eş mi sorununa verilecek cevap hiçbir zaman kesin değildir. bu yüzden pratikte aldatan erkek yada kadın suçludur denilse bile bir taraf tutmak yerine belli bir samimiyetiniz var ise "görmedim, duymadım, bilmiyorum" gibisinden bir işaret yapıp yolunuza gitmeniz en doğrusudur.
gözden düşme sebebidir. eğer evliliği problemliyse boşanma denen bir şey var ayrılır rahatlar, karısına aşık pozlarına girip yapıyorsa yalancıdır, her iki durumdada eşim dediği kendine eş kabul ettiği birini aldatan insan herkesi aldatabilecek kapasitede biridir. gözümden düşer bir daha da o yere yükselemez.
tam bir dedikodu malzemesidir. sonu acıklıdır.
eşine acırsınız ve gerçeği söylemek için en uygun zamanı beklersiniz, olur biter. vicdan denen bir olguyu sözlük yazarlarına hatırlatmayı borç bilirim.
herkes hata yapar der bikerelik ben karışmayayım dersiniz kişinin kendiyle konuşup devam etmemesi için uyarırsınız evinde bir huzursuzluk yoksa bu durum zaten devam etmez yok varsa zaten ya boşanırlar ya da eşi anlamıştır size gerek olmaz.*
daha vahimi vardır söyleyin o zaman ne yapalım ;
evli olan tanıdığın * * size sulanmak suretiyle çapkınlık yapması.
güncel Önemli Başlıklar