bugün

- Yine mi sürtük çıktı begenmedin mi abi?
+ Abi kız konuşuyor, olabilir mi böyle bir şey yaa?
- Ohaa sürtüğün önde gideniymiş, uzak abi uzak.
Diger evli sozluk erkekleriyle Sevisiyorlarsa canandirlar.
sözlüğü kerhane olarak algılayan erkekleri meydana çıkarmış kadınlardır. basın seri eksiyi yobazlar.
evli kadinlar giremez diye tabela var bacim essek kadar!!!

tooobe..
evli, bekar, boşanmış her tür kadın bağzı bünyelerde alerji yaptığı için dile getirilmesine şaşılmayan durumdur. evlenince netleri kapattırın en iyisi.
dertli kocaları da yavaş yavaş ortaya çıkartmıştır.
gayet doğal bir durumdur. sadece medeni hali evli olması dışında değişen bir şeyi yoktur.
pekala da olabilir,
üstelik arabalı, arazili kadınlar da sözlükte bulunabilirler.
birinin mal varlığı yüzünden dışlanması, çok ayıp.
şahsen milyon dolarlık servetim bir yana, bunu samimiyetle söylüyorum.
ve bütün bunları yazarken, beybi feys duruşumdan zerre ödün vermiyorum.
Sözlüğün ahlak seviyesinin yerlerde olmasının sebebidir.
Evli olup bekarım diyen erkek yazarların olması kadar garip değildir.
sakıncalı bir durum

sen buradan chat chat

herif bu karı başını internetten kaldırmaz nasolsa deyip

bam bam.

http://www.youtube.com/watch?v=L3ZbzE73x7Y
evsiz adamları rahatsız eden durumdur.
Evli olduğunu söylüyor seviyeli bir şekilde yazıyorsa bu kimseyi ilgilendirmez aksini yapıyorsa zaten neyse niyetliyim başkasi devam etsin.
taş yağacak taş.
Başlığı okuyan yazarlar kendisine ''neden buradayım sorusunu'' yöneltsin.

a) yazmak için
b) diğer sebepler

a)yazmak için burada olan bir insanın kadın veya erkek medeni hali neden başlık oluyor? anlayamıyorum.

b)mesajlaştığı insanların evli olmasından yana dertli olan yazarlar da ; ya sözlüğü chat sitesi olarak kullanmaktan vazgeçsin ya da mesajlaşmayı bıraksın.

üstüne alınmak isteyen alınabilir, sürekli cinsiyetçi açılan başlıklar ve birbirini gömme adına açılan başlıklar, insanları uludağ sözlükten soğutmak için bir neden. Bu durumun sözlüğün seviyesini düşürdüğünü ve kalitesizlik göstergesi olduğunu düşünüyorum. zira yazmaya başlayalı 1 hafta bile olmamasına rağmen; sözlükte her anlamda yazılan çizilen gömme çalışmalarından sıkıldım.
Pm ile genç sözlük erkekleriyle fingirdeşmektedir.
günlere gitmesinden iyidir, dedikodu, gıybet, yiyinti en azından burada takılıyorlar kime ne zararları var.
Uzun mesajlar yazarak kendilerini haklı çıkarmak isteyen kadınların sözlükteki varlığıdır. He canım he he he.
Kocalarını benimle aldatmaları için buradan ulaşmalarıyla ilgili olan durum.
Yazacaklar ve siz de hiç bir kulp takmadan görüşlerine saygı duyacaksınız.
Saçma sapan insanları gerebilir, beni germez şahsen.
Yürüyebileceği kadın sayısı azalan yazarlara dert olan mevzu. Kuduruyorsunuz oturduğunuz yerden Allah'tan korkun şunları yazarken be.
sözlükten 1 kadınla evlenenlerin başına gelebilecek durumdur.