bugün

yazık denilecek duruma düşmüş erkeklerdir.
bundan daha kötü durumda olanlar ise evli erkeklerle ilişkiye giren evli kadınlar'dır.

bunların bir de toplumun gözü önünde olup gençlere örnek olması gereken kişiler arasından çıkanları vardır ki bunlar için söylenecek söz bile yoktur.

allah'tan bulsundurlar.
ahlaksızlığın en büyüğünü yapıp ahlaktan bahseden kişilerden olabilirler. bilmem.
birbirleriyle evlidirler.
(bkz: baban)
kocalarını ve karılarını ilgilendiren durumdur. seni beni ilgilendirmez.
zinadan dolayı öbür tarafta cayır cayır yanacak olan kişilerdir.
evli olmadıklarında normal mi olacaktı sorunsalı oluşanturan başlık.
(bkz: swinger)
belki kendi karılarıyla ilişkiye giren erkeklerdir, olamaz mı? öbür türlüsü için konuşmaya bile değmez o insancıklar.
öncelikle evlilikten kastın kendi eşleri olmadığını varsayıyoruz.

ahlaksızlığın dik âlâsıdır. üstüne, eşine sadakatsizlik, sadece ahlaksızlık olmayıp işin hukuki boyutu da vardır, yakalanırsanız (tabii delil olacak), devlet taraf olur ve boşanmaya giden yol açılır. nafaka alınamaz (bundan emin değilim gerçi). üstelik eşini bu şekilde aldatmak düşüklük, ezikliktir. sana güvenen bi insanın güvenini suistimal ettiğini bilmek içindeki vicdanı dürtüp durur.

ancak madalyonun öteki yüzü de var; eşini aldatıyor ama bir sorsunlar bakalım neden? üstelik sadece iki kişiyi ilgilendirir. bıçak sırtında cambazlık yapılmadığı sürece yaşanılan anlık duygular (genellikle de seks) insana kendini iyi hissettirir. vicdanınız hepten çökmediyse zaman zaman "lan ben napıyorum" olursunuz ama sonra kendinizi geçerli bi gerekçe bularak kandırırsınız, haklı hale getirirsiniz ve o duygu geçer. evli sevgilinizle akşam otelde geçireceğiniz zamanları hayal edersiniz ve birden dünyanız değişir. üstelik o da evli olduğu için "karını ne zaman boşayacan da beni alacan", "beni mendil gibi kullandın şerreffsiz" falan da demez. karşılıklu kabullenilen karşılıklı bi kullanma hadisesi zira...

ama yapmamak lazım böyle kaka şeyler. karılarınız, kocalarınız maazallah yakalarsa 3. sayfaya konu olabilirsiniz. ankara'da iseniz behzat ç ekibinden akbabuş cesediniz üzerinde olayın izahatını yapabilir. ya da kesilen ve kedilere yem olarak atılan zikiniz neticesinde hayata ibne olarak devam etmek de olası.
Birbirleriyle evlilerse sıkıntı olmayacak durumdur.
ilişkiye girmek sadece vucutların temasıyla olmuyor. Öyle kaltaklar şerefsizler yaşıyor ki iyi görünüp akşama kadar kaynatıyorlar aldatıyorlar aslında aldanıyorlar.
edit: Allah ıslah etsin.
başkasının hakkını yiyordur, ama onunda hakkından bir parça alan vardır.