1. 1.
  Özellikle caddede yürürken dikkatimi çeken mevzuat.

  Tamam güzel kızlar hafif bir tebessüm veya kaçamak bakışlarla süzüyor buna alıştık artık lakin bu evli, mutlu, çocuklu ablalar erkeklerin göte kitlenmesi misali büyük bir ciddiyetle göz hapsine alıyor. Muhtemelen o anda aklına 30 saniyeyi göremeden nefes nefese kalan bamya pipili resmi baficisi geliyor ve böyle gerçek erkekler varken bizim payımıza düşene bak deyu hayıflanıyor, sizinle çok ayıp şeyler hayal ediyor.
  1 -6 ... nesgayfe
 2. 2.
  Böyle insanlarla aynı ülkede yaşamak... Bir insanın aklına nasıl böyle hastalıklı düşünceler gelir hatta daha da kötüsü düşüncelerini diğer insanlar açacak duruma gelir insan şaşıyor doğrusu. Ne yaşamak, nasıl bir psikolojiye sahip olmak buna sebep oluyor; bilemiyorum. Sağlıklı bir insanın durduk yere aklına böyle şeyler gelmesi bana pek olası gelmiyor.
  4 -3 ... murderon
 3. 3.
  erik gibi karılar genelde götünde pantolon durmayan veya şişman kel ve kıllı adamların kirli nefeslerini boyunlarında hissetikleri andan sonra, elbette kaslı ve boylu poslu birinin kendilerini sikmesini hayal ederler.
  çünkü, o bok suratlı ve teni baharat kokan leş adamların yarrağını yedikten sonra hakir görürler artık olayın etiğini. ve gelir benim gibi caddelerin lordlarına teslim ederler kendilerini.
  sizin gibi asosyal çekingen orospu cocuklarına sktirecek değiller ya.

  ayrıca; (bkz: bu dünyada hoplattığın kadın sayısı kadar adamsın/#40359274)
  -4 ... picleme
 4. 4.
  Bu kadınlar ne yapmak nereye varmak istemektedir.
  2 ... romendiyojenyus