1. 1.
    ailesinin seviyeli olmasına dikkat edin. evinizi de aileleriniz yolgeçen hanı gibi kullanamasın.
    1 ... teflon
  2. 2.
    Evlenmeyin.
    -3 ... hanimefendi zuleyha
  3. 3.
    evlenmeyin.
    1 -2 ... has mahmut
  4. 4.
    ilk günler lay lay lom yani diğer adıyla cicim aylarıdır gayet mutlu heyecanlı geçer kırılan bardak tabak zerre umrunda olmaz kadının, ama sonra işler karışır, cicim ayı biter sıçım ayları başlar. tabak bardak kırarsan aynen şu cümleler agzınızdan dökülür: + hayatım bardağın birisi düştü kırıldı... - naptın sen ya anasını giptin takımı bozdun.
    1 ... asosyal sosyolog
  5. 5.
    halihazırda evli olup da evlenecek olanlara evlenmeyin tavsiyesi veren adam/kadın samimiyetsiz bir dallamadır.

evlenip boşanmış biri bu tavsiyeyi veriyorsa ne ala. tutarlıdır en azından kendi içinde.

diğer türlüsü boş laf.
    ... raduyev
  6. 6.
    bence evli ve mutlu insanlar tavsiye verse de evlenecekler de mutlu olabilse...
    ... regina george
  7. 7.
    Doğacak çocuğunuzu Irkçı, dinci ve cinsiyetçi biçimde yetiştirmeyin.
    Demek isterdim ama ben evli değilim.
    Bekar erkekler eqlesin.
    5 ... annakaremella
  8. 8.
    bok yemeyin oturun kıçınızın üstüne. Ne o lan. Rahatlık mı battı..
    ... guzinabinizgeldi
  9. 9.
    Evlenmeyin.
    ... ebu zindik
  10. 10.
    Evlilik standart bir şey değil ki tavsiye verelim gardaş. Çeşit çeşit insanın binbir türlü huyu var. Herkesin yaşadığı hayat farklı. Şunu yap bunu yapma desek sana uyacak mı sanki. Benim doğrum senin yanlışın olabilir. Herkes kendi evliliğini kendisi sekillendirsin. Yani daha çok karşınıza çıkacak insana bağlı. Sürdürmek ya da bitirmekse sizin elinizde.
    ille bir tavsiye vereceksek erkek milletine kesinlikle acimayin asla taviz vermeyin. Net olun .
    ve son tavsiyem yine evlenmeyin.
    1 -1 ... hanimefendi zuleyha