1. 1.
  bunlar gerizekalı olup, sevgililerinin bir gün boşanıp kendileriyle evleneceğini sanan tiplerdir. evli bir erkeğin kendilerine bakmaları güzel, akıllı, çekici olduklarını zannetmelerini sağlar ama bilmezler ki aslında çekici gelen çok salak olmalarıdır.
  4 -1 ... kısmetsiz
 2. 2.
  amaçlarının ne olduğunu anlamadığım, erkeklerin sadece tatmin amaçlı kullandığı, mantıklı düşünüp ona göre hareket etmeleri gerekirken er kişinin parasına, varlığına bağlanan kadınlardır. (bkz: bütün genellemeler yanlıştır)*
  1 ... elendil
 3. 3.
  (bkz: dost tutmak)
  bunlar genelde kerhanede birleşirler.daha sonraları kadına sürüyle para harcanır.adam artık değişmiştir,aptallaşmıştır.her halinden bellidir ne yaptığı.kadın, adamı işi bitince terk eder.bir süre sonra bu alışkanlık halini alabilir.evli olan kadında biraz akıl varsa çoktan boşanmıştır. (bkz: allah sabır versin)
  ... adein elessa
 4. 4.
  erkeklerin şeytan olduğunun kanıtıdır.türlü yalanlarla kızları kandırıp sonra onlara orospu muamelesi yaparlar.
  2 -1 ... karga
 5. 5.
  eşleri.
  1 -1 ... devedikeni
 6. 6.
  itiraf.com uyesi oldugundan suphelenilir hepsinin...
  1 -1 ... dramtatatam
 7. 7.
  öteki kadın sendromundan müzdarip,herdaim mutsuz kadınlar
  ... panapa
 8. 8.
  yanlış bi olaydır.
  (bkz: tü allah belanı versin)
  ... doktor sağbırakmayan
 9. 9.
  (bkz: allah ıslah etsin)
  ... tutunamayanlardan
 10. 10.
  Bir kısmı acaip akıllı kadınlardır. Artık "evli erkeklerle para için birlikte olunur"(BAKINIZ: METRES) önermesi çoklukla boşa çıkan bir önermedir.
  Erkeğe hizmet eziyeti , erkek kıskançlığı yaşanmaz. Evlilik beklentileri de yoktur. Gelmeye kalkan adamı hemen tersyüz ederler.Bir erkekle 24 saat geçmeyeceğini bilirler. Sürekli balayı halinde özel ilgiyle yaşarlar. E, daha ne olsun?
  1 ... kiraze