bugün

bunlar gerizekalı olup, sevgililerinin bir gün boşanıp kendileriyle evleneceğini sanan tiplerdir. evli bir erkeğin kendilerine bakmaları güzel, akıllı, çekici olduklarını zannetmelerini sağlar ama bilmezler ki aslında çekici gelen çok salak olmalarıdır.
amaçlarının ne olduğunu anlamadığım, erkeklerin sadece tatmin amaçlı kullandığı, mantıklı düşünüp ona göre hareket etmeleri gerekirken er kişinin parasına, varlığına bağlanan kadınlardır. (bkz: bütün genellemeler yanlıştır)*
(bkz: dost tutmak)
bunlar genelde kerhanede birleşirler.daha sonraları kadına sürüyle para harcanır.adam artık değişmiştir,aptallaşmıştır.her halinden bellidir ne yaptığı.kadın, adamı işi bitince terk eder.bir süre sonra bu alışkanlık halini alabilir.evli olan kadında biraz akıl varsa çoktan boşanmıştır. (bkz: allah sabır versin)
erkeklerin şeytan olduğunun kanıtıdır.türlü yalanlarla kızları kandırıp sonra onlara orospu muamelesi yaparlar.
eşleri.
itiraf.com uyesi oldugundan suphelenilir hepsinin...
öteki kadın sendromundan müzdarip,herdaim mutsuz kadınlar
yanlış bi olaydır.
(bkz: tü allah belanı versin)
(bkz: allah ıslah etsin)
Bir kısmı acaip akıllı kadınlardır. Artık "evli erkeklerle para için birlikte olunur"(BAKINIZ: METRES) önermesi çoklukla boşa çıkan bir önermedir.
Erkeğe hizmet eziyeti , erkek kıskançlığı yaşanmaz. Evlilik beklentileri de yoktur. Gelmeye kalkan adamı hemen tersyüz ederler.Bir erkekle 24 saat geçmeyeceğini bilirler. Sürekli balayı halinde özel ilgiyle yaşarlar. E, daha ne olsun?
sevgi ve sevgili kelimeleriyle aynı satırda kullanılamayacak insanımsılardır. kendinin de adamın karısı gibi bir kadın olduğunu unutan tiplerdir.
ömür boyu beraber olmak üzere evlendiği,büyük ihtimalle kendisine sadakatle bağlı ve çocuklar doğurup yetiştirmiş karısını bile aldatan adamın metresi olmayı marifet sanan ama kendisinden sonra gelmesi muhtemel olanları göz ardı eden kadınların yüzkarası.

(bkz: kaya çilingiroğlu)
(bkz: feraye tanyolaç)
(bkz: kaya nın yeni aşkı)
(bkz: allah belanı versin)* *
(bkz: kuma)
(bkz: kevase)
kendine saygısı ve aklı olmayan bayanların ,onca bekar erkek dururken neden böyle bir durumu kabul ettikleri düşünülesi ve sebebi anlaşılamaması durumudur bu tarz kadınlar evli evine gider unutur lafını hayatlarında hiç duymamış kadınlar dır duyduklarında ise kendilerinin kullanılmaktan öteye gidemediklerini geçde olsa anlarlar ama sonuçta vakit geçmiş iş bitmiş atı alan üsküdarı değil avrupayı bile geçmiştir
-aaa, adam dost tutmuş
dedirten kadınlardır.
dostun tutulan bir şey olduğundan yola çıkarsak bu para karşılığında bir birliktelik mi demek oluyor diye akıllara bir soru gelebilir. (bkz: taksi tutmak)
her ne olurda olsun az kaşardan tost, çok kaşardan dost olmaz
evli erkeklerin eşleri ve çevreleri tarafından "erkeğin elinin kiri" olarak nitelendirilen ancak "evli erkeğin hiç mi suçu yok" diye düşünülmesi gereken çift yönlü iğrenç hadisedir kanımca.
(bkz: kizlarin garip davranislari)
iş seyahati dönüşü havalimanında adam karısına, kızına ve sevgilisine "freeshop 'tayım hangi parfümü istersin?" yazılı aynı mesajı göndermiş. karısı ve kızı en pahalı parfümlerden 3'er 5'er tane isterken, sevgilisi "sen gel, senin kokun bana yeter" demiş**.
evli erkeklerin eşleriyle aralarındaki tek fark onların olduğu yerlerde bulunamamalarıdır.
evli erkekleri elde etmenin kızlara haz vermesi sonucu oluşan durumdur genellikle. 20-21 yaşındaki kızların, 28-29 yaşlarında evli, iş güç sahibi sevgilileri vardır. Çok var, hemde haddinden fazla.
kızların olgun erkeklerle takılarak hayatı daha erken yaşta öğrenme isteği yüzünden kaynaklanan, erkeklere göre anlamsız ama hava hoş olan durumdur. çoğu erkek bir süre sonra nasıl başımdan savsam diye düşünür. kızlar bunu bile bile yine de bu şekil yaşamaya devam ederler.
kadın milletinin en adi versiyonudur bunlar,halk arasında vesikasız o...spu olarakta bilinirler.
(bkz: evli paralı erkeklerin sevgilileri)
(bkz: bekar zannedilen sevgilinin evli çıkması)
(bkz: sevgiliiyi atacak bir evi olan erkek)*