1. 1.
    bakın arkadaşlar reel hayatta da sanal hayatta da böyle bir durum var. evli olduğunu belli eden erkeğe kızlar çok güveniyorlar ve yakınlaşmalari da daha kolay oluyor.
    kızlar bu erkek nasıl olsa evli bana kaymayi aklından bile geçirmez diye düşünüyorlar. ama çok büyük bir yanılgı içerisindeler.

erkeklerin evli olduklarını belli etmeleri kendilerini dürüst insanlarmiş gibi göstermek istemelerinden kaynaklı.

yani şöyle anlatayım. kadınların dürüstlüğe zaaflari olduğunu biliyoruz. işte onlar da tam olarak bu noktadan yakalıyorlar sizi. siz bu adam bana kaymaz diye düşünürken zaaflariniza yenik düşüp bunların kucağına kendiniz düşüyorsunuz.
    evli erkeklerin evli olduklarını belli etmelerinin sebebi sizi kendilerinden uzak tutmaya çalışmalarından kaynaklı değil sizi etkilemeye çalışmalarından kaynaklı.
    bunlar size sürekli dürüst aile babası ayakları yapıp sizi bu şekilde etkilemeye çalışıyorlar. siz ay keşke benim de böyle kocam olsa derken kendinizi kaptırıp gidiyorsunuz.

yani sonuç olarak ne varsa gene biz bekarlarda var.
    11 -8 ... ruh okuzu
  2. 2.
    büyük hatadır.
    ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  3. 3.
    Sikilmekle sonuçlanır.
    5 -1 ... nattleite
  4. 4.
    Mallıktır.

Evli erkek evli olduğunu belli ediyorsa bak ben evliyim sevgili tribine girme ver geç demek istiyordur. En azından ben öyle yapıyorum.

Tşk.
    2 ... zebaha gadar eglence
  5. 5.
    Yanlış bir tespite konu olan durum. Kizlar, evli erkeklerin tecrübeli olduğunu düşünüp onlara veriyorlar hem de adam karısını kendisiyle aldattığı için kadına üstünlük kurduklarını düşünüp kendilerini tatmin ediyorlar ayrıca bekar değilde evli erkekle olmak macera oluyor. Yani öyle temiz kızlar evli erkekler tarafından kullanılıyor diye bir saçmalık yok.
    2 ... gazteci
  6. 6.
    evli erkekler saklanmaya başladı bu deşifreden sonra.
    ... ruh okuzu
  7. 7.
    Kadınlarımızın, kızlarımızın ne yazık ki bir evli erkek fantezisi var ki tövbeler olsun.

Algının da şu olduğunu düşünüyorum adamın karısından daha güzel olduğuna inanmak. Onda bulup bende bulamayacağı ne var istesem elde ederim gibi saçma sapan bir düşünce.

Adamın Canına minnet tabii sabah seninle akşam karısıyla. Sana da boşayacağını aralarının çok kötü olduğunu, onun boşanmak istemediğini ikna etmeye çalıştığını falan söylüyor değil mi ? Unut onu unut yok öyle bir şey.

Bekar erkek mi kalmadı koskoca ülkede de evli adamların yuvalarına göz dikiyorsunuz hanımlar? Amacınız ne sizin?

Tabii siz öyle şeyler hiç yapmazsınız. Yapanlar da başkaları zaten. Güvenin tabii ki, alacak sizi. Aptal mısınız siz?

Kullanılıyorsunuz kendinize gelin.

Ben bu durumlarda en çok evde hiçbir şeyden haberi olmayan suçsuz günahsız kadına üzülüyorum.

iki karaktersiz yan yana gelmişler işte, sen de evde kocanı gözle. Yemin ediyorum günah.

Evli olduğu hâlde başka bir kadınla görüşen erkeğe de, evli olduğunu bildiği hâlde evli Erkekle konuşan kadına da yazıklar olsun. Ucuzsunuz.
    2 -1 ... hamile taklidi yapan panda
  8. 8.
    evli erkeklerden uzak durun.
    1 ... kendimden biliyorum