bugün

görsel
1 buçuk yıl önce katıldığım ve üyesi olmaktan mutluluk duyduğum kervan.
evli erkekler bir kadınla evli erkeklerdir. güzeldirler. hele birde çocukları da varsa daha bi erkektirler.
(bkz: sadece erkeklerin bildiği cumartesi olayı)
her gece seks yapabiliyor musunuz hocam?
--spoiler--
seçili bir gün vakti genelde olmaz. Gece seks yapmak ancak benim izin ve tatil günlerimde mümkün, güvenlik olmanın çilelerinden biri. lakin gündüz yapmamak için bir neden yok. Yani sorunun cevabı evet.
Eşim illallah etse bile ben yer zaman umursamadan sürekli elleşip durduğum için yapmayacağımız varsa bile yapıyoruz.
Gençken tadını çıkarmak gerek. bu konuda yapabileceğim bir şey yok.
aralarına dahil olduğum gruptur.
her gece seks yapabiliyor musunuz hocam?
O benim. Vay be hayat ne kadar hızlı geçiyor.
Başını sokacak bir evi olan erkektir. Ne mutlu o erkeğe.
evi olan erkeklerdir.
Rağbet gördükleri koca bir züğürt tesellisidir.. Benim sempatik ama biraz gerzek müdürüm vardı parmağımda alyans var onu gören kadın daha çok yanaşıyor diyordu e tabi müdür sonuçta milyonluk bütçelere imza yetkin var gavat sana imza attırma karşılığında bir akşam yemeği yese karı ne olur diyemiyorduk.
Evsiz kaldılar çoğu.
(bkz: büyük maraş depremi).
yeni gelin savaşları diyoruz biz ona. Tiktok falan da kullanır bu tipler. genelde ilkokul mezunudurlar. Sosyal medyadan erken yaşta kocaya kaçmaktan gayet mutlu olduklarını belirtirler ve okuyan kızlara laf ederler. daima birilerinin onları kıskandığını düşünürler. bu tip kadınlarla evlenilmez aga. Görgüsüzün dibidir bunlar. Kollarına bilezik dizip video atarlar. Aldatıldıktan sonra süper bir onur ve gururla (!) eşlerinin en ufak hediyesi ile aldatılma özürlerini kabul ederler. Sosyal medya kullanmamama rağmen ben bile haberdarım bu mağarada yaşayanlardan. Allah ıslah etsin inşallah. Böyle kadınlarla evli kardeşlerime allah kolaylık versin. Siz de nereden buluyorsunuz bunları.
Ben halimden memnunum.
Günümüzde, hanımları arasındaki instagram gösteriş savaşlarının piyonları olmuşlardır.
" ne poh yedim de evlendim " diyenlerdir.
görsel
Devlet bahçeli evli değildir mesela.
sizi benden farklı kılan ne aq .
şehir efsanesi.
bugün ayın onudur
yüküm buğday unudur
evliye gönül verme
eve gider unutur
demiş atalarımız.
kadınlara daha çekici geliyormuş.

http://www.cnnturk.com/ya...-mi-cekici-geliyor?page=1
bekar kadınlara musaallat olmayın karakterini siktiklerim ya.
hiç tanımadığınızın anlaşıldığı erkeklerdir.
düzenli ve tek partnerle sex yapan erkektir.
Bekar olmayan, başı bağlı erkeklerdir.
. (bkz: baris gucu) .