bugün

karısı değilseniz yapmamanız gereken şeydir. ben zaten yapmam da, ibne miyim la ben. hani olur ya aranızdan birisi yaparsa diye uyarıyorum sevgili kadınlar. sonra üzülürsünüz. seviştiği gibi tekmeyi koyar götünüze az önce yatakta koyduğu gibi. evet.
Evlilikten ve ayni kadinla yatmaktan bezmis erkeklere doping gibi geliyordur sanirim.

Bayagi korkutucu su evlilik olayi.
yuva yıkmak isteyecek hatunun yapacağı şeydir.
yanlış bir harekettir. utanç verici olsa gerek.
karısı yoksa yapamayacağınız şey.
evsiz erkekle sevişmekten yeğdir.
evsiz erkekle orda burda sürünmekten iyidir.
sevgili kadınlar, evi yoksa sevişmekten vazgeçiniz.
çok yakından tanıdıgım bi kız pardon kadın.27 yaşında 10 yıldır aynı adama siktiriyor * iyi sikiyo demek ki adam diyorum.

edit:adam 10 yıldır evli.
en adice seydir. sen evlen kocan baskasina gitsin?
basitliğin son noktası.
seksi bilen her kişiyle yapılan gibi zevklidir.
(bkz: seks bilmek)
Evli erkek sana yalan söylemez. Eminsinizdir karşındakinden beklenti içinde olmazsınız bu yüzden çekicidir evli erkek. Sevismeyi iyi bilir. Ama sonuç olarak gayet oğlu gavattir.
seviştiği kadın eşi değilse ve evli olduğunu bilerek yapıyorsa şerefsizdir. kadının en büyük düşmanı yine kadın bekar erkek mi kalmadı. hayır evliyle yatıyorsun diyorsun ki evli ayrılamıyor ondan böyle birlikteyiz. peki sevgilisi olduğunu bildiği halde yatan kadınlara ne demeli tam bir ahmaksınız. sevgilisini sevmese zaten ayrılır birde hala erkeğin peşinden gelmeleri yok mu. az gurur olsun.
(bkz: bir bilim dalı olarak seks)

not: ironi vardır. artınızı alabilirsiniz.
Maalesef ki kadınlardaki "bu herif evliyse bunda bi şey var" algısı nedeniyle talep öğren erkek modelidir. Özellikle gece mekanlarında sahte bir alyans ve mutlu olmayan evli tipi havada kapılabiliyor.
karısından yüz bulamayan erkek doğal olarak dışarıya yönelecektir..
bu durumda evli bir erkekle ilişki yaşayıp yaşamamak dışardaki kadının tercihine kalmıştır..
Sozlukte erkek istemeyip evli adamlarla dusup kalkan troller, sozlukte sizi de istemiyoruz.
Yallah laleli oteli'ne.
evli erkekle sevişen erkeğin kendi karısı ise onların ne bekledikleri bellidir.
evli erkekle sevişen başka bir kadın ise: erkek memnu meyva sendromu yaşarken kadın, ben istersem istediğim erkeği karısının koynundan alabilecek çekicilikteyim içgüdüsünü eyleme geçirir. bu arada kendinden açık ara büyük erkeklerle sevişen kadınlar, cinselliğin baba şefkatine bürünmüş halini yaşar.
Hiç yapmayacağım eylem, bekarlada yapmam erkeğim lan ben nefes alan kızlar eqlesin.
muhteşem derecede zevkli olan eylem. onu karısından koparmanın verdiği zevk daha da muhteşemdir.

lg t10.

aynı şekil de kadın içinde çok güzel bir olay diyebilirim. bir erkek olarak zorlanmıyorsun yok olmama kızım acıyor felan yok. Ver kutsalı gitsin.
güncel Önemli Başlıklar