bugün

Tamam bu kızlar suçlu eyvallah.
Peki adamların hiç mi suçu yok amk ben karimi aldatiyorum lan karim da beni boynuzlamasin sonra hiç mi demiyorlar?

Bir adam düzgünse karisini seviyorsa istesen de ayartamazsin demek ki bu adamlar da dışarıya meyilli olay banu şeyma eda değil yani.

Ha eğer işin içinde aldatma varsa adam karisini bosayip köpek gibi nafakasini vermek zorunda aldatiyorsan bedelini odicen yok öyle ben gidiyorum size mutluluklar demek.
karaktersiz ve karılarını aldatan evli erkekleri kullanan kadınların gittiği bölümdür aslında. adamlar çoluklarından çocularından kıstıkları paraları götürür bu kızlara verir. kızlar da çatır çutur yerler. karaktersiz orospu çocukları mal gibi bakarlar.
Biraz da üniversite öğrencisi olan kadınlara kafayı takan, hayatı zindan eden, her yerde karşısına çıkmaya çalışan, zorbalık yapan "evli erkekleri" eleştirseniz ya.
Bunu yapan kızlar var ama burada tüm kızlara da aynı gibi ithaflarda bulunulmasın lütfen, biliyoruz ki burada böyle prim Kasanlar ileride bu kızlara metreslik teklif edecek.

Ters psikoloji, biri paraya hiç değer vermediğini söylüyorsa en çok ona değer veriyordur gibi.
bir çok üniversitede olduğunu düşündüğüm bölüm. aksi takdirde bu kadar evli erkeğe veren üniversite öğrencisi kızı açıklamak imkansız hocam.

şimdi bu kızlarımız genelde 3 ya da son sınıf olurlar, stajda, ortamda, barda bunları avlayan iyi giyimli pahalı arabaları olan evli erkekler olur. (zaten yiyeceksen bu boku zenginle ye kaşar kardeş)

bu salaklar bu adamların vaadlerini gerçek zannedip kukularındaki gençlik iksirinden bizim azgın tekelere içirmek suretiyle kullanılır, sonrada en yakın arkadaşlarından kürtaj parası isterken ama cok mutsuzdu ve bni sviodu karısını diil... diye ağlarlar. Cogu eskort oluyor sonrasında.

nerden öğreniyosunuz kızım bubları ananız babanız yok mu la sizin?