bugün

bu acı geçiyor mu ? (bkz: ismail abi)

(bkz: bu işte bir yalnızlık var) filminin temeli. Evli olan özgü namal a aşık olan memet rakçı memet'in hikayesi. birde gitarı düzgün tutabilse.
tek çaresi vardır ortam hatta mümkünse şehir değiştirmek.
ömrü boyunca yalnızlık çekmiş, kimsenin canını acıtmamış, hayattan hep darbe yemiş bir gencin, yanlış bir kadını sevmesi ile ortaya çıkabilecek bir soru...

arkadaşlar bir sağlık memuruyum. atanalı 3 sene oluyor. aynı hastanede çalıştığım bir bayan var. benden 2 yaş büyük olmasına rağmen onun ile çok iyi geçiniyorum. çok yakın arkadaş olduk onun ile. hastanede o kadar çok kibirli insan var ki, yalnız o farklı. bana öylesine iyi davranıyor ki, evli olmasına rağmen ona aşık oldum sanıyorum. bana böylesine değer veren biri olmamıştı.

belki bu alçak bir duygu ama olsun. onu tek taraflı sevmek bile huzur veriyor bana. her zaman küçük şeylerle bile mutlu olmasını bilen biri. onu her gördüğümde kalbim ağrıyor, ona aşık olduğumu çektiğim acıdan anladım. iştahsızlık çekiyorum hep. benim ile görüşmediği zamanlar zevk alamıyorum hayattan. aşk acısını hep küçümserdim oysa ne kadar acı veriyormuş.

o evli, buna rağmen ona aşık olmam beni hain yapar mı ? ne yapmalıyım, onu aklımdan nasıl çıkarabilirim ? imkansız mıdır bu aşk ?

ona duyguları mı açsam mı ?
Yalnızlıktan doğan ilgi beklentisi yanlış mecralarda arayışlara sebep olmuş.
Kendini onun eşi yerine bir koy da düşün.

Bu arada buralar iyice foruma döndü.
(bkz: sik)
Amuda kalk belki geçer.
önce kadını sonra kocasını en son kendini öldür.
bi bitemediniz ha. kardeşim ne aşkı, bi kere aşka öncelikle inanma hormon onlar. ikincisi insana yasak olan şey daha cezbedici gelir o kişi evli ve senin için daha ulaşılmaz olduğundan kıymetli.. bu imkansız sakın kadına bir şey deme belki sana gönlü kayar ve yuvası dağılır. ama hiç kimse vazgeçilmez değil. sen bi 7-8 ay o kişiyi görme bak bakalım aklına geliyor mu. aaa (güzin ablaya döndüm)
kocasınında senin karına aşık olmasından sonra bu duygun geçer merak etme.
Sessizce uzaklaş.
o kadının senin karın olduğunu düşün sonra senin gibi birinin çok sevdiğin karına aşık olduğunu düşün sonra sözlükte bu konu ile ilgili bir başlık açıldığını düşün sonra bir yazarın sik diyererek bkz. verdiğini düşün şimdi de kendini kadının kocası yerine koy.
Kocasını senin için bırakırsa bir gün başkası için seni bırakır, sana ilgi lazım git çık dışarı birsürü kız var bul birini. Evli kadın günahtır olum siktir git.
ilk kendini öldür sonra kadın ve adamı. Işte bu kadar imkansız senin aşkın. Harbi iyice foruma döndü.
Unut. Unutmazsan da yakınlarında durma. Evli sonuçta. Evli bir kadına açılmak ne erkekliğe ne insanlığa yakışır.
Her ne kadar gönle pranga vurulamasa da çok sağlıklı bir ilişki şekli değildir. Kadın evlidir ve sorumlulukları vardır. Belki oda içinde bulunuduğu bazı sıkıntılardan dolayı arayış içerisinde olabilir. Kağıt üzerinde olan bir evlilik bile olsa etil olmayan bir şeydir. Ayrıca bugün sizin için başkasından vazgeçen yarın başkası için sizden vazgeçemeyeceği manasına gelmez. Dikkatli olunması gereken bir durumdur.
Kimseyi eleştirmek kimselere düşmez ama bence içine gömmek ve söz konusu hanımefendiye karşı arana bir mesafe koymak daha onurlu bir davranış olacaktır. Empati yapıp kendini eşinin yerine koyunca bu davranışın doğruluğuna kendin de hak verebilirsin. Ulaşılamayacak olan şey insana cazip gelir. Muhtemelen hissettiğin duygu aşktan ziyade biraz daha böyle birşey.

Evli veya ilişkisi olan bir kadını hayal etmek ona farklı bir göz ile bakmak hiçbir insana yakışmaz. Söz konusu hanımefendide mesafesini korumayarak hata etmiş olabilir.
Gay ol kökten hallet Isi.
Tövbe et. Herşeyden arın.
unut gitsin güzel kardeşim sana yakışmaz .
Askini nereye gomuyorsan göm ve vazgec.
(bkz: baltayı penise vurmak) kocasına yakalanıp her an bu bakınızı yaşayabilirsin.

o senden hoşlanıyor mu peki? platonikse sorun yokta hoşlanıyorsa yarrağı kökten yedin
karısının aynı şekilde yaptığını ve aldatılan koca durumunda olduğunu düşünmesini istediğim kişi söylemi.
insanı kötü biri yapmaz. Orospu çocuğu yapar.

Evlendiğinde karını çatır çatır siktiklerini hayal et. Empati.
Kocasına yakalanma tarrağı yersin.
evli bir kadına aşık olamazsın, en fazla olduğunu düşünürsün. aşkın anlamını bilmeden mal mal başlıklar açmayın. ergenler sizi.
güncel Önemli Başlıklar