1. 1.
  kocasının yaşadığı durum ise, gayet normaldir.
  6 -1 ... veritaserum
 2. 2.
  (bkz: sersem kocanın kurnaz karisi)

  (bkz: the cook the thief his wife and her lover)
  -1 ... mulayim
 3. 3.
  anneyle cinsel ilişkiye girmek kadar günahtır. * *
  10 -9 ... karegen
 4. 4.
  ılıskıye gırdıgınız kadının kocasına yakalandıgınızda hayatınızın gerı kalanında lolıpop bır top gıbı spiral kaslarınızla ılgılı sorunlar yasayarak donem donem sıcmanızla sonuclanacak eylemdır.

  orospu cocuklugunun zırve yaptıgı eylemlerden bırıdır.

  evet bunu yapanlar aynen oyledır dıyorum,ne var bana mı baktın???
  11 -6 ... uypaciyakoverbeni
 5. 5.
  erkeğin açısından bakmak inanılmaz gereksiz gibi bu durumda. çünkü çoğu zaman hormonlarının kontrolunde ve empati yapmakta aciz olan erkekler , ''ya senin karın olsaydı'' diyalogunu es geçerler. karşımda taş gibi hatun var onu mu düşüncem diye bir cevap da almak mümkün hatta..suç kadının demek de kolaya kaçmak olacak belki ama bu hatanın suçu sadece erkeğe yüklemek biraz saçma. ona bu cesareti veren kadında da kabahat olmalı. duygusal olarak zayıf bir anında olabilir , kocasıyla arası iyi olmayabilir fakat sonuçta evlilik güven üzerine kurulmuştur. ne olursa olsun evlilik oldugu sürece sadık olmak gerekir. eğer sürdürülemez bir noktaya gelinmişse boşanmanın vakti gelmiş demektir. boşanırsınız , sizi arzulayan erkeğinize koşarsınız ve başlığımızın adı bu sefer boşanmış bir kadınla cinsel ilişkiye girmek olarak değişir.
  10 -1 ... texaskatliami
 6. 6.
  gerçeği, yanlızca gerçeği söylemek gerekirse; günümüzde evli olsun olmasın pek çok erkeğin aklından geçen, kimisinin uyguladığı kimisinin uygulamadığı eylem. evet, bazen benim de aklımdan geçmiyor değil sevgili sözlük.

  (bkz: adım samuel 25 yaşım)
  2 -4 ... inisiyatif7
 7. 7.
  (bkz: evliyim ama uygunum)* * *
  1 -3 ... abidin
 8. 8.
  gazetelerin üçüncü sayfa haberi olarak bitmesi yüksek ihtimal olan ilişki.
  3 ... antilopyawrusu
 9. 9.
  son zamanlara gazetelerde, televizyonlarda sık sık gördüğümüz, duydugumuz ve keşke hiç yaşanmasa diye içimizden gecirdigimiz yanlış bir olaydır. zira, başka ülkeleri bilmem ama türkiye'de boyle bir ilişkiye girmek, linç edilemenize ya da potansiyel bir ölü olmanıza sebebiyet verebilir.
  1 ... sumatra
 10. 10.
  yapılmaması gereken olay.

  (bkz: what goes around comes back around)
  2 -1 ... stewie