bugün

Bunu yapacak kadın yanlış bir tercih yaptığının farkına erkeğin boşanmamasında bulacaktır. Aşk değil bu.
Zevkine ise tehlikeli bir ilişki türüdür, yanlış sularda sevişirseniz Titanik batabilir üstünüze.
ya reşit olmamış bir kız ya da aklı başında olmayan bi kadının yapacağı şeydir boş vaatlere kanıp yapılan bir hatadır. ne aldatan erkek ne de buna vesile olan kadın bunun vicdan hesabıyla yaşayamaz. hele ki adamın çocuğu varsa. gerçekten inanılmaz zor bi durum.
evli bir kadınla ilişkiye girmeyi marifet olarak görenlerin yadırgamaması ve yanlış olarak nitelendirmemesi gereken bir durumdur.
Caizdir.
Boğaziçi mezunu kızların yaptığıdır.
kadınlara bekar erkeğe nazaran cazip gelen eylem.
Kişi kendisine neyi yakıştırıyorsa o kadarlık insandır. Neticede bu yenilen haltın diğer tarafı var, ah da yerini buluyor hak da.
evli bir erkekle ilişkiye giren evli kadının kocası da, yine evli olan ve demin evli bir erkekle ilişkiye giren kadının ilişkiye girdiği adamın karısı ile ilişkiye giriyorsa adına swinger derler.
Bazıları buna ten uyumu veya aşk gibi kılıflar uydurup kendi vijdanlarında aklanma peşindedir.
çılgın kadın eylemidir. heyecanlıdır.
ırısbı..
Bi arkadaş vardı bana yürüyor bu ama avucunu yalar falan diyordu. Evli biri buna yürüyormuş ulan sevgili olmuşlar ben bu kadınları da anlamıyorum lafa gelince çok çizgisi olan insanlar gibi konuşuyorlar ama yani kadının düşmanı yine kadın midemi bulandırdı.
Kadınlara adrenalini tavan yaptıran eylem.
Sevgilisi olan erkekle ilişkiye girmekle yarışan durumdur.
Evli erkeğin bekar kadınlar üzerindeki cazibesi.

ilerde evlenirsem tecrübe ettiricem bakalım nasılmış?
cesaret ister.
Evlilerle çıkan bayanlar adım çıkmasın"nasılsa adam evli konuşamaz" mantığı var. Zaten bekarlarda duzensiz bir hayat var. Gezmek istese gezdiremez "para&araba"falan lazım. Kendi başına yada arkadaşlarıyla biraz takılayım dese olmaz zaten peşine takılır yada "evliler evinede gitmek zorunda ya" onlarda vakit var.daha bir sürü sebep var bu paylaşımcı bana göre sapık insanlarda. Dünya bekar dolu.
#yıkmayın
#yuvaları
#kadırmayın
#kendinizi
Evde mutsuz olan bir erkeği kendine bağlamak çok kolaydır.birde zenginse erkek kesenin ağzı açılır ev tutmaya altına araba aldırmaya kadar gider.okadar çokki uçkurunu düşünen erkek, kadınlarda kullanmasını çok iyi biliyor.
Başka biriyle rekabet etme ve kazanma hissi var. Adam karısının yanında değil benim yanımda ulan diyerek kendini daha " kadın " hissetme olayı var. Ayrıca gizli gizli görüşmek ve yakalanma korkusu, yasak olanı yapmak daha heyecan verici daha dinamik geliyor.

Birde bunu yapanlar kendini toplumsal kuralların üstünde görerek daha özgür hatta daha zeki,farklı veya özel biri gibi hissediyor.
Saka maka ama bir cok kadina bu tip erkekler daha cekici geliyor.
kendi kocanız ise.. neyse yazmış.
"Kendi kocanız ise sorun yoktur" diyen mallar gelmeden yazayım.
Seçilmiş olanı tercih etmektir. Ic güdüsel bi şey. Vardı bunun uzun bi açıklaması ama sittiret. Kısaca kevaşe de gitsin.
bir kadın bunu gururuna yedirememeli. çirkin bir şey bu.
söz konusu kadınsa, kadınların kendi aralarındaki otoriter savaşıdır.