bugün

* her seyden once bir secimdir. yanlis bir secim.
- ahmet. olm... sen evlimisin?.
+ evet.
- ayıp olmuyr mu? beraber yatıyoruz.
+ lan. git komtana söyle. asker ocağı burası.
- sorguccan sen evli misin ?
+ of malgül off. 3 sene oldu evlendik ya. alış artık.
annelerimizin babalarımızla yaptığı eylem.

ayrıca ben yapsam ibne dersiniz.
hayatın akışı içerisinde görülebilecek bir olaydır. tamam, çok normal ve doğru değildir eyvallah, ama insan aşık oldu mu, amı götü dağıtıyor.
ne istediğini bilen, hayatla alıp veremediği olmayan kadının işidir. bazen inanır bazen inandırır ama herşeye rağmen mutludur. bildiği bişey vardır çünkü.
evli bir erkekle yatan kadın orospu, erkek ise eşcinseldir. aksini iddia eden kadın, aynı yolun yolcusu maldır, erkek ise godoştur.
bu olayda
üç kişiden birisi
göz pınarları kuruyana kadar ağlayacaktır.
bazı kadınların ne kadar aç olduğunun bir kanıtıdır.
evsiz bir erkekle, o aksam evi bos olan bir arkadasinin evinde yatmaktan iyidir.
ben geçen yattım. hiç bir sorun olmuyor. gayet güzel uyuyabiliyorsunuz. evli adamla muhabbet felan ediyorsunuz, güzel geçiyor zaman. bir süre sonra birbirinize götünüzü dönüp uyuyorsunuz. bilim adamları tarafından da açıklandı hiç bir sakıncası yokmuş. yatak olmadığından dolayı yattık biz ama olsun yine de pişman değilim, yine olsun yine yatarım.
düşmüş ve ambalajı açılmış magnum dondurma'yı yerden alıp, yalamaya devam etmektir.
aşık oldum yaptım denilince çirkinğinliği daha da artan özrü kabahatinden beter hale gelen eylemdir. Aşk uğruna bir diğer hemcinsinin canını yakmak yada onu aptal yerine koymak bunun neresi aşktır. Olsa olsa bencil ve dizginlenemeyen düşüncelerin getirdiği eylemdir, aşkın kötüye kullanılma halidir.
" olsa da yesek " diyenlerin çok olduğu da unutulmamalıdır.
sevgilisi olan bir erkekle yatmakla aynıdır.
bir sürü abazan bekarı derin kahırlara sürükleyecek eylemdir.
yediği naneleri rahatlıkla saklayabileceğini, piyasanın diline düşme endişesinden kurtulduğunu zanneden bayanlara has bir özelliktir.
iki tarafta başkası ile evliyse, konu aşk sevgi değil sadece tutku ve cinsellikse kontrollü olunursa keyifli olur, düzenli otel parasından kurtulmak için ev tutulur.
(bkz: şeyma subaşı).
erkekler evlenince ozguven fazlaligi yasiyor ve her kadina salca oluyor.erkek karisini baska kadinlarla aldatmayi goze almissa,karisi da ayni seyi yapiyor ya da yapacaksa,bu adam o kadina karisamaz. kimse kimsenin sahibi degildir.
evli erkekleri gercekten anlamiyorum.bir kadin yetmiyor mu arkadasim? sonra bu serefsizler yuzunden bizim gibi bekar ve temiz erkek bireylerin adi kotuye cikiyor.
Yapılmaması gereken, elbette herkes biraz öteki kadın olmak ister ama takıntılı eş ihtimalide göze alınmalı.
türkiyede sayısı çoktur. hergün karısını aldatan erkek görüyorum.
bir aldatma hadisesi.

"yapılmaması gereken"

--spoiler--

en büyük küfürlerimi edeceğim şimdi olmayacak, ulan madem öyle neden konuyu açık edersin, siz şam şeytanları şark kurnazları, midemi bulandırıyorsunuz lan.

--spoiler--
Püff herşey bitti tek sorun aldatma..
Bunu karısının yapması sıkıntı yaratmaz.