bugün

Merak edilen sorunsaldır.

Zaten bir çoğu eşlerinin haberi olmadan girip gargamel kılıklı tiplerle yazışmakta. Geriye kalan kısmı ise evlilik hayatı boyunca bulamadığı heyecanı bir an olsun tatma arayışında.

Siz burada elin kadınıyla konuşursanız eşleriniz de adamıyla konuşur uyandırayım. Etme bulma dünyası. Eheh.
fazla "mal" göz çıkarmaz.
(bkz: çoluğun çocuğun rızkını sözlükte karılarla yemek)
bozuk saat bile günde iki kere doğruyu gösterir .
kalan 3 hakkını kullanacak karşı cinsleri arıyordur.

zira 4'e kadar hakkı vardır.*
sözlüğü arkadaşlık sitesi sanan dangalakların zırvasıdır.

burası sözlüktür ve sözlüklerde her hangi bir konu hakkında her hangi bir şey yazabilirsin.

evli barklı insanlar sözlükte yazamaz diye bir şey yok.

sizi şöyle alalım;
(bkz: gönülden sevenler)
Kari kiz peşindedir.
genelev mi burası sorunsalıdır.
cevabı yavşaklık olan sorunsal.

şimdi gelir de başlarlar bizi bilen bilir, herkes bacımız demeye.bir tanesi de varmış ki burdaki kızlara kalkmıyormuş güya.ama yemezler.

evli olduğunu öğrendiğim ne kadar adam varsa karı kızla fingirdeşiyor, o kızlar zaten allaha havale.inşallah bu fingirdeklerin karıları da elin herifleriyle fingirdeşiyordur.etme bulma dünyası sonuç olarak.

not:ne kadar çok fingirdeşme dedim aq.swh
(bkz: sanane tarraam)
Dert oldu millete amq!

Bak hacı, elinden kız almaya çalışmıyor kimse, raad ol. iki cümleyi yanyana getirip bi kızla konuşamıyorsan hata sende. Kimseyi bu yüzden suçlama. iftiradan giybetten uzak dur. Çok gunah, yanacaksın amk!
Bak bacı, senin derdin ne anlamadım billah. Bunlar birilerine yürüyor da beni niye esgeciyor diye eziklendiysen, baştan yanılmışsın. Kimse kimseye yürümüyor, ha yürüyen varsa da bu onları ilgilendirir, sana giren çıkan olmadıkça ses etme. Yorum yapmak sana düşmez. Dedikodu günahtır, sen de yanacaksın.
Sen gay arkadaşım. Nasılsın, iyisin inşallah. Saygılar.

Olm, kızım bakın bana bi,
Içinizde varsa, evli adamlar bana yürüdü, izzet-i nefsimle oynadı diyen çıksın ortaya şimdi. El birliği ile atalım ipneleri, sürelim burdan.

Ama yok, ben yavşağım çamur atıp günaha girecem diyorsanız, tekrar diyorum: "ya na cak sı nız".
(bkz: mahmut yıldırım asit kuyuları yaşatma derneği)
Gözlemlerimden yola çıkarak söylüyorum ki bence de işi yok. Gidin çoluk çocuğunuzla vakit geçirin burda kendinizden 10 yaş küçük toy insanların duygularıyla oynayıp adilik yapmayın. Sonra da örnek eş ve baba profiline bürünmeyin. Hayattaki en adi yaratıklar siz olabilirsiniz.
sözlüğü bir buluşma mekanı, kendini pazarlama yeri, daha fazla ücret karşılığı yatacak erkek/kadın bulma yeri ya da arkadaşlık sitesi zanneden yazarcıkların sorun ettiği sorunsaldır.
senin benim ne işim varsa onun da o işi var işte fazla kurcalama. yazmana bak sen.

git çoluk çocuğunla oyna demiş biri. adam işte belki,çalışıyor.. nasıl oynasın çoluğu çocuğuyla? akşam olsun gider oynar gerekirse. sana mı soracak?

evli erkekler arkanızdayım canısı.
Yav sözlüğün kurallar kısmında evli olanlar kullanamaz yazıyordu da biz mi görmedik sorunsalini doguran sorunsal.
kime ne zararımız var
birinemi yürüdük
birinemi yavşadık
özelden tacizmi ettik
kötü sözmü söyledik
iltifatmı ettik
ayartmayamı çalıştık
evliyken bekarızmı dedik
tecrübelerimizi paylaşıyoruz kötümü

aha kendim adına konuşuyorum
yazdıklarımın aksini biri ispat etsin
bugün gidiyorum .
senin gibi amk asalaklarının aradığından başka şey arıyordur belki. belki amacı sadece yazmaktır. vardır bir sebebi illaki. o insanlar senin gibi bir döl israfına soruyorlarmı sözlükte ne işin var diye ? kodumun trolleri.
Yazarken orgazm olan, sözlüğü fantezi aracı olarak gören, bazı başlıkta harekete geçerek karı kız Boku yiyen abazaların aksine düşünen insanında bulunması gerekmesindendir.
Neredeyse On yıllık bir yazardır belki...
Belki sen daha kıçında bezle emeklerken sözlükte yazmaya başlamıştır...
Belki de sözlüğü bilgi paylaşım platformu olarak görmüştür şimdiye dek...
Ve belki de sözlüğü, burayı piyasa meydanı sanan yeniyetmelerin doldurduğunu yeni yeni derkediyordur!
Neyse Size iyi fingirdeşmeler!

Edit: bunca yıldır yatağa atabilen çıkmadı. iftira atmayın.
gençlik yıllarından kalan bi alışkanlıktır.
Başka biri gibi davranmak ihtiyacı vardır. Kime ne amk.
sözlük, tanım/bilgi içerikli entry girilmesi sureti ile, herhangi bir konuda onlarca farklı görüş/bakış açısı zenginliği meydana getirerek, okuyucu/yazarların geniş bakış açısı ile bilgi edinmesini sağlayan bir platformdur. ne koca bulma, ne de hatun düşürme amaçlı bir forum/chat web sayfası değildir. google amca bu amaçta olanlar için çok uzun bir liste sunmaya hazırdır.

(bkz: aramaya inanmak)
Bebegim soyledik ya .. Adamin karisi tum gun yorulmus colugu cocugu yatirip sonra sevisiriz derken uyuyakalmis.

Memleket meselelerini degerlendirme firsati bulamamislar, bekaret beyinde mi bacak arasinda mi tartisamamislar, bir ustteki komsuya mesaj atamamislar ,

Napsin simdi bu adamcagiz?

Sozlukte desarj olmaktadirlar.
tartışmaya açıktır. evet.
O değilde karısı yazdıklarını görüp biliyor mu acaba bi de tepkisi noluyor gerçekten merak ediyorum.