1. 1.
    evli olduğu halde bekar kızlarla fingirdeşen, belki de evli olduğunu bile söylemeye gerek duymayan şeref yoksunu haysiyetsiz erkeğe sorun önce.
    11 -8 ... essy
  2. 2.
    Karısını aldatacak kadar şerefsizleşen bir adamla (!) ilişki yaşayan kızdır. Muhtemelen kullanılıp kullanılıp bırakılacaktır. Bence gerizekalının önde gidenidir.
    8 ... northeaster
  3. 3.
    bunun kadını erkeği olmuyor. ben böylelerine insan diyemiyorum. bana ters. yaşayanı da çok anlayamıyorum. bir kadın evli bir adamla nasıl aşk yaşar, onu geç evli, belki çoluklu çocuklu bir adam onların rıskını nasıl bir başka kadına yedirir? eşine vereceği sevgiyi nasıl birine verir
    öyk
    boyna karaktersizlik
    8 -5 ... yikanmak istemeyen cocuk
  4. 4.
    iki taraf da çok net orospudur.
    3 -1 ... topuzlu karyola
  5. 5.
    aşk değildir o aşk olsa duramazsın! kadın erkeğini paylaşmaz, paylaşamaz. bir kadın akşam başka bir kadının koynuna giren adama nasıl aynı şiddette duygu besleyebilir ki?
    ... arelinanasi
  6. 6.
    Büyük konuşulmaması gereken konudur.
    1 ... ktm li aynasiz
  7. 7.
    açıklanabilecek, affedilebilecek, mazur görülebilecek hiçbir tarafı olmayan aşktır.
    evli olmasına rağmen/ evli olduğunu bile bile aklı, gönlü kayanlara sesleniyorum: kalbinize edeyim.
    4 -1 ... alea iacta est
  8. 8.
    bir süre sonra duyulacaklar:

--%99 olasılıkla

genç kız: bu muymuş ya...öfff
    evli erkek: bu kadar fantazi yeter...

--%1 olasılıkla
    genç kız: ne zaman evleniyoruz?
    evli erkek: ne zaman boşanabilirsem
    1 ... monk of monkmountain
  9. 9.
    Aldatılmanın her türlüsü kötüyken evlilik bağı ile bağlanmış yani onunla bir gelecek umudu ile donanmış aynı hayatı paylaştığın insanın seni aldatması... Aldatan her zaman aldanır. Yazık.
    1 ... asteroitd