bugün

denk geldiğim haysiyetsizlerdir.

evde çoluğu çocuğu, eşi beklerken o iş yerinde, kafede orada burada kendinden küçük kişilere salyasını akıtarak hayaller kurar. iş gereği bir teşekküre bir tebessüme odaklanıp çeşitli fantezilerini gün yüzüne çıkarır.
o kişinin bileceği iştir. ahlak polisi misiniz lan sanki kendi hayatlarınız olağanüstü ahlaklı ve doğru gelip millete ahkam kesiyorsunuz.
sana ne evde çocuğu eşi varsa bu onların bileceği iş. sana ne 11 yaş küçük birisine sulanıyorsa küfredip, hakaret etmedikten sonra kime ne. ha o 11 yaş küçük kişi sensen engellersin gerek reel gerek sanal dünyandan.
dedikodu sayfası ı magazin sitesi mi lan burası. alan memnun veren memnunsa kime ne. sanki 11 yaşındaki kıza sulanıyorlar. kadın erkek arasında 11 yaşın ne farkı var dümbük. durduk yere sinir etti bana ya.
çıtır seviyosa demek ki.
karaktersizler ortaya çıkmaya başlamış *

normal şartlarda 11 yaş küçük tabii ki sorun olmayabilir kız belli bir yaşı geçtiyse fakat sen bir aile kurduysan o zaman iş yerindeki niyeti kötü olmayan kişilerin tebessümünü diyaloğunu suistimal edip de salya akıtmayacaksın arkadaşım.

boşan, boşandıktan sonra ne bok yersen ye.
isim verin isim. sözlük kan istiyor.

görsel
isim, adres verin alalım evinden öyle şerefsizlerin nefes alması bile Haram.
Allah kimseyi eşinin ütülediği gömleğinin düğmesini başkası için açacak kadar sevgi yoksunu ve haysiyetsiz yapmasın.
içimizdeki orospuların serzenişidir. zengin patronun evli olduğunu bile bile her türlü kaltaklığı şırfıntılığı yapacaksın sonra adam ben eşimi seviyorum boşanmayı düşünmüyorum deyince gelip bıdırdıyorsun.
sonra patron bana sulanıyor diye çakallık yaparsın, defalarca karşılaşılan senaryo. boşan da gelmiş. yani boşanıp gelince domalacak anında. sanki 11 yaş büyük yaş farkı. lan adam 41 kadın 30, adam 36 kadın 25, adam 31 kadın 20. ne yaş farkı.
dolu bu fahişe ruhlular; iş yerinde kötü niyetli olmayan bir tebessüm bir diyalog diye kıvıranları da vardır.
11 yaş küçükler sulanıyor büyüklere mk. Çok gördüm
güncel Önemli Başlıklar