bugün

Gayette haklı bir sorudur. Flört edip yarı yolda bırakmak korkaklık ve sorumsuzluktur. Seven kişi sonuna kadar mücadele etmelidir. Hee fikirler uyuşmaz ona bir şey diyemem fakat zevkine bırakmak başka rotalara yelken açma olayı karaktersizliktir.
Evliliği bir amaç olarak benimsemiş kişi söylemi.
Yerinde bir rest.

Şimdikilerde ciddilik yok aq.
kendisine kapıyı gösterin gitsin çünkü bir kadının sizle evlenmesinin 2 sebebi vardır. ya size aşıktır veya sadece düzenli bir hayat, baskılardan kurtulma, çalışmayıp evde oturma gibi hayalleri vardır.

aşık olan kadına nadir rastladığımızı düşünürsek eğer 2. kategoride bulunan, siz değil kendisini düşünen bir insanla evlenilmez zaten. hele maddi durumunuz falan iyiyse hayatınıza aldığınız insanlara çok iyi karar verin.
Bir iliskide 6 ayi gectikten sonra bu lafi demeyen kadin yoktur.
Bu zaten bir ayrılık cümlesi.
Girmeyeceksen dükkanın önünü kapatma, bekleme yapma gibi bir şey.
Beklentileri olan kadınla beklentileri olmayan adam arasında elbet bir gün dile gelecek söz, geçecek muhabbettir.
Evlenelim dedim yine ayrıldı. Sikerim yapacağınız işi.
Ayinesi iştir kişinin, lafa bakılmaz...
tüm hayatını benimle geçirmek istemiyorsa onunla neden beraber kalayım ki. kendime, hayatıma, ideallerime önem veriyorumdur. maalesef toplum içinde bunun tekabül ettiği şey de evlilik. orası ayrı bir konu. eleştirince hepimiz eleştiriyoruz bunu ama yaşamaya gelince de bazı şeylere uyum sağlamak zorundayız. evlilik kısmını eleştirmek farklı, gitsin sisteme kafa tutsun. ama geçici kafada olan insana prim verilmez. kendi hayatına saygı duymuyordur başta ki öyle insana zaten sevginizi yükleyemezsiniz. sizi oyalamak derdinde olduğu vakit ona gerek yoktur. güle güle.
25 sonrası her kadından duyabileceğiniz söz .
ati alan uskudari geciyor.

32 yasindayim bekarim.benden gecti artik.

ben evdeki uclu pirizlerin icini bile temizlerim.
gece kalkip kapinin ustunu silerim.
kimse benle uzun sureli gecim edemez.
bornozunu havlusunu banyodan sonra sermeyen insanlardan hic hoslanmam.
dus kabinini kopuklu birakanlari sevmem.
tavana cikar lamba duylarini silerim.
oralar hep toz oluyor.

insanin ömrünü çitilerim.
Kolay kadinlarin tehdit dili ya bu kadar basit misiniz? Zaten evleneceği insani az cok bilirsin.uzun zaman geçirmişse esek değildir heralde neyse.
Kadın olarak yakın zamanda son kez söylediğim cümle. Evlenmek niyetiniz yoksa niyeti olmayan insanlarla birlikte olun kimsenin zamanını çalamazsınız.
Oyalama beni demenin bir başka versiyonudur. Beni eğlenecek kız gibi görüyorsan yol al gibi bir şeydir.
Deneme sürümü bitti devam etmek için para atınız!!