1. 1.
    enteresan bir andır. zannımca.
    2 ... ikinci nesil yazar
  2. 2.
    Eski sevgililerimin sanmıyorum evlenebileceklerini...
    2 ... theshowmustgoon
  3. 3.
    sevgi eskimez ki sevgili eskisin.
    ... monk of monkmountain
  4. 4.
    amacı kafa karıştırmaktır.

evlenmiş eski sevgilinin yazması
    ... serdarsl06
  5. 5.
    Seks yapma umudu içerir.
    2 -1 ... mirage3
  6. 6.
    Derin hüzün veren bir durum. yanlış anlasılmasin, sevgi ve aşk değil olay.

Karişik bir kaç olaya karışmış, yüzü gözü de iyice çökmüş bir halde buluyorsanız bir zamanlar vakit geçirdiğiniz insanı, yıllar sonra güvenecek son kişi olarak da sizi aramış, o denli de çaresizse. Ne diyebilirim?

içime bir şey oturdu, ağlamaya başladım, ama ne ağlamak.. masumiyet filmindeki bekir'in dediği gibi, bıçak yemişe döndüm.

Ah be sözlük. Kadin olmak zor, özellikle türkiye'de. Onunla görüştükten sonra bunu anladım.
    13 -2 ... canabar
  7. 7.
    hiç yaşamadığım durumdur. ama muhtemelen içten içe bir son pişmanlık barındırır ki faydası olmaz.
    2 ... inzivada
  8. 8.
    Unutamasa evlenmezdi. Düşmeyin. Engelleyin.
    3 -1 ... elimde avacado
  9. 9.
    Yakınımda bir kız vardı, sevgilisiyle baya seviyorlardı birbirlerini. Sonra birtakım nedenlerden dolayı ayrıldılar ve çocuk biriyle evlendi ama kıza yazıyordu sürekli, arıyordu.
    iki taraf için de çok kötü bir şey bu ya. Özellikle çocuğun eşi için. Hiçbir şeyden haberi yok mesela.
    Bu devirde insan biriyle zor arkadaş oluyor, kimle evlendiğinize dikkat edin valla. Sonra boşanmaların kavgaların önüne geçemezsiniz.

Ya da bana ne napıyosanız yapın.
    2 ... duygusal raphael
  10. 10.
    bunu yapması için ya çok tehlikeli bi tip olmalı ya da aptal olmalı. olasılıklar gözden geçirilmeli.
    2 ... ilgisiz ve sorumsuz insan