bugün

Namussuz oç’larla evlenmeyin. Düzenbaz şerefsizlerle evlenmeyin. kadın mı erkek mi ayrımına varamamış oynaklarla da evlenmeyin. Hele kendini öven, fırsatını bulsa egoistlikten kendi kendisini becerecek tiplerle hiç evlenmeyin. Evlenmeden de yaşayabilirsiniz kızlar.

Olur da bunun dışında kalan birini bulursanız da evlenin. Tabii bu %2-3’lük bir orana tekabül eder muhtemelen.

Erkekler siz de öyle. Nafaka yemek uğruna hayatınızı karartacak, sizi bankamatik olarak görecek ya da sadece çocuk yapmak için bir araç gibi kullanacak biriyle evlenmeyin. Erkekler de evlenmeden yaşasın aksi bir durumla karşılaşmazsa. Hiç değilse saçma sapan tiplerle evlenip soyunuzu çoğaltmazsınız.
Twitter'da gündeme oturan etiket.
Ahh ahh nerede eski Türkiye
görsel
Evlenmeyin diyorlar ama bundan 30 yıl sonra fena pişman olmazsak iyidir valla. Güya masraflardan kaçacağız diyoruz ileride yalnız kalınca ayvayı yeriz gibime geliyor. Kız tarafı düğün istemezse iyidir valla. Bakalım süreç neyi gösterecek.
isteyen evlenir isteyen evlenmez.Ben asla evlenmem diyenlerin çoğu da evlenir.Onunla bununla vakit geçirip zaman öldürmek yerine gerçekten güveneceğiz bir insanla ömür boyu yaşayabilirsiniz ama sosyal medya ve değer yargıları her şeyi tüketiyor ve poşet gibi kenara itiyor.insanlar yüksek beklentide olursa evlilik yürümez.Aileler karıştığı için evliliklerde sorun olmakta.Anlaşan ve güvenen iki insanı rahat bıraktığınızda mutlu olabilirler.
Sevdiğiniz ve sizi çok seven biri ile evlenin. 10 sene flört 2 senedir evliyim.
Çok da mutluyum.
Iyide yalniz hayat pek cekilmiyor be usta, onu napicaz. Eve donunce ișten senin hatrini soran birisinin ve pantolununa yapisip baba diyen bir cocugumun olmasini çok isterdim.
Başta düşününce heves edebiliyor insan ama ilerl vadede cidden korkutuyor. Ne diyelim, Allah karşımıza hayırlı insanlar çıkarsın.
hayatım çok iyi gidiyo herşey çok güzel hayatımı mahfetmek dert sahibi olmak istiyorum diyorsanız evlenin. aksi takdirde asla evlenmeyin.
yerine göre haklılık payı olan bir öneri.
10 sene çok sevip sonra evlenmek diger 10 senenin somnunda hersey yolunda olacaģi anlamina maalesef gelmez.
Evliliğin tek kurtarıcısı uyumdur.
Bir ömur boyu uyum zor olsada katlanmak ve yuvarlanmak arasiñda evlilik anca devam edebilir.
Huylarınızı çözemeyip sizi değistirmeye çalısan biriyle asla evlenmeyin.
kimdemişse haklı malesef kurenai yazarın dediği gibi. en az 100 bin masraf yap daha sonrasıda gelir masraf bitmez ya da anlaşama sonra altınlar gitsin birde üstüne nafaka borçlarınla başbaşa ne için legal sex için. git altına çek kıyak bir araba yürü kızlara illa birini bulursun ya da eskort felan bul kombine al loca tut ne biliyim dost hayatı yaşa. yoksa günümüz kızlarından ne köy ne de kasaba olur. bakıyorum bir çocuklu dullar kaynıyor erkekleri atm olarak görüyorlar. aşk maşk hikaye artık sevgi saygı yok. evlilikler naylondan olmuş.