bugün

insanların; alışılan düzene ayak uydurma amacı ile süre gelen saçmalıklar ve acizliklerinin baş göstermesidir.

aslında evlenmek öyle böyle bir gerek olmayıp sadece diğerleri evleniyor diye evlenmek ve zorlama ve baskı altında düşünülen bir yapılanma içerisine girmektir. ülkemizde de maalesef her askerliğini bitiren adam sanki bir halt sanıp da evlenecek kız aramaya başlar, kız kısmımızda ne zaman 20 den sonra ki yaşa girerse aniden beyaz atlı prensin gelip kapısını çalmasını bekler!.

yahu tamam da acaba soruyorum şimdi sizlere be hey çok bilmişler!, sizin tek niyetiniz bu dünyada evlenmek mi ula!, başka bir amacınız olamaz mı yani?, bu kadar seks ve yaşantı acizliğinde misiniz anlamadım ki ya!, yani kusura bakmayın da şeyiniz kalkmaya başladı diye mi bu hunharca kız arama cesareti!, yada memelerin çıktı diye mi ablacığım bu erkek aşkı başlaması ve sıcak yuva hayali filan saçmalığın!?,

evlenmek, sevgi mevgi, aşk, maşk fasa fiso işler!, sen bana desene cinsel yaşam için evleniyorum filan diye de bende aha helal olsun delikanlı gibi konuştu diyeyim alnında öpeyim he vallahi billahi!.
düzenli bir yaşam için belki de en önemli şartlardan birisi olan evlilik kurumuna acizlik denilemez.
diyen insan ilk evlenen insandır.
evlenmeyi sadece yasal seks die düşünen insanların düşüncesi. evlenmek hayatları birleştirmektir, birlikte çocuk sahibi olup birlikte yaşamaktır. bunları bekar insanlar yapsa, ayrılmaları çok kolay olur. bugün gitsen yarın onu telrar görmek için hiçbir gerekçe yok.
ben evlendim iyi tavsiye ederim. çok hoş oluyo.
ananla baban evlenmese sen nasıl burada olup bu yazıları yazardın? edit:kelime hatası ^^
sırf sabah kahvaltı göreyim diye düşündüğümdür *. akciğerim bile zeytinli poğaçaya dönüştüğü için otuz saniye kadar mantıklı olduğuna inanışımdır. *
tonla borcun altına girmeye hevesli olmaktır.

yaşlanınca yalnız kalmayalım derler bir de. lan it, yaşlanana kadar yaşayacağını kim söyledi?
15-20 sene sonra geberirsin zaten. sık dişini.
evlenmeyi dusunmek got ister bence. Maddi manevi bir suru sorumluluktan soz ediyoruz burda.
bu acizlik değil, tam aksine kendine güvendir. onca sorumluluğun altına girmeyi göze almak demektir. gece çocuk ateşlendiğinde koştura koştura hastaneye yetiştirmek demektir. acizlik zanneden varsa da yaşamasın ölsün.
evlilik ne yaa yasal bir fuhuştan ötesi değil, ideolojik olarak karşı olsakta eğer sorumluluk sahibi bir insansak ve hayatımızda yarı yolda bırakamayacağımız biri varsa, en önemlisi sevgilimizin ailesi biraz tutucuysa toplumsal baskılar yüzünden mecburen yapacağımız durumdur.