1. 71.
    insanın başına bela olan ne varsa hemen hemen hepsinin kaynağı olan iki şeyin
    farkına varmış ve kendini bunlardan sıyırmış erkektir.
    1-romantizm/idealizm
    2-toplumsal/sosyal roller..
    bu ikisi hemen hemen tüm sıkıntıların kaynağıdır. ve evlilik, bu ikisinin dayattığı
    ve beslendiği bir kavramdır.
    bunlardan kurtulan ve bunların birer zihinsel hapishaneler olduğunu
    anlayan kişi için hayat çok daha hafif ve basit olur.
    6 -4 ... wun tu
  2. 72.
    Benimdir daha vakti var o işin.
    ... engineerr
  3. 73.
    Erkek açısından evlilik daha anlamsız ve gereksiz görünüyor. O yüzden zaman zaman anladığım erkektir. Biz kadınlar yaratılış gereği belkide bu ama bir kişiye ait olma ve korunma ihtiyacı hissediyoruz. Bu yüzden evlilik bizim için güzel bir şey işte. Aynı yastığa baş koymak güzeldir yani.
    26 -3 ... loveneverdies
  4. 74.
    Hayatımın hiçbir döneminde aşık olmadım. Benim için ilk kabul şartıdır bu. Ancak bu denli sikik bir dünyada belki milyarlarca evli çift vardır. Madem onlar evlendi, benim hesabıma göre aşık olmalari gerekiyordu. Dünya böyle aşk dolu bir yerde ben hangi simülasyonu izliyorum hergün? Next efendim. Ayrıca kendimi atm olarak görmek için çok gencim.
    3 -1 ... one more cup of coffee
  5. 75.
    düşünmeyen her erkek eninde sonunda evlenir.
    7 ... derisso
  6. 76.
    belli bir yaş geçtikten sonra yalnız ölmeyi tercih edebilecek erkektir. Şansına biri denk gelirse kafasının karışacağı bariz belli.
    ... akrep
  7. 77.
    Evlilik kötü bişey olsa millet 2. 3. Evliliklerini yapmaz. sorumluluk almaktan kaçan korkak erkektir nazarımda. Evlilik kadinlara cennet bir kurum değil aksine daha büyük sorumluluklar yüklüyor. Çoluk çocuk ev işi yemek geçim stresi daha erken çöküyor.

Edit:Korkaklar eksiliyor. Düğüne Çeyize altına kız tarafıda bir ton para döküyor. Borçlar beraber ödeniyor ama ezilen erkek yok yaa. Kızlar gözünüzü seveyim sevgili olmayın evlenmeden ilişkiye girmeyin şu zihniyetle. Onların işine gelmeyen òmür boyunca sadece bir kadınla olma düşüncesi.
    6 -13 ... zenosyne
  8. 78.
    yukarıdaki dosta katılıyorum evlilik kadına cennet bir kurum değil çok büyük sorumluluk yüklüyor ve fark ettiğim evli kadınlar daha çabuk çöküyor erkek evlenmeyi düşünmese de anası onun adına düşünür günde üç öğün yemek pişiren bulaşık çamaşır ütüsünü yapacak enayi arar.
    5 -3 ... simgesimge2019
  9. 79.
    Kadınların erkeğin paraziti olduğunu görmüş erkektir. Kadınlar erkeğin binlerce yıldır paraziti.
    3 -4 ... vexillarius of theodopolis
  10. 80.
    Mantikli hareket ediyordur.
    2 ... j mistyy